2017-10-11T11:32:27+03:30

تونی کاتن: ثبات و حرفه ای گری دخیا فوق العاده است؛ او یکی از بهترین دروازه بانان جهان است

کاتن لب به ستایش از شماره یک شیاطین سرخ گشوده است.

تونی کاتن: ثبات و حرفه ای گری دخیا فوق العاده است؛ او یکی از بهترین دروازه بانان جهان است

طرفداری- از دید تونی کاتن، مربی دروازه بانان پیشین منچستریونایتد، داوید ده خیا یکی از بهترین دروازه بانان حال حاضر جهان است.

به گزارش اسکای، کاتن که ظاهرا طرفدار پر و پا قرص سبک دروازه بانی دروازه بان اسپانیایی شیاطین سرخ است، در مورد او گفته:

او نمونه ای از حرفه ای گری است و سطح ثبات او، فوق العاده است. او ثابت کرده که دروازه بانی بسیار بسیار بزرگ است. او خارق العاده است و کلید این مسئله نیز، ثبات اوست. هر تابستان گمانه زنی هایی در مورد جدایی او به راه می افتد ولی بهترین کاری که منچستریونایتد می تواند انجام دهد، حفظ او است. بی شک ده خیا یکی از بهترین دروازه بانان دنیا است. 

او همچنین افزود: 

بزرگترین مزیت او این است که خود را بزرگ می سازد و فشار را از روی خودش به مهاجمان منتقل می کند. او هرگز ساده خودش را نمی بازد و هر گلی که او دریافت می کند، واقعا گل خوبی است (ساده گل دریافت نمی کند). ده خیا دروازه بانی را ساده می کند و تلاش او در این جهت نیست که دست به حرکتی تماشایی بزند و من بسیار بسیار مجذوب این بخش از کار او شده ام. 

 کاتن در آستانه دربی شمال غرب انگلستان، گذری هم به اوضاع دروازه بانی لیورپول زد و ثبات را، جدی ترین نیاز قرمزها در آن پست عنوان کرد.

چند هفته ای است، که صحبت از این است که چه کسی شماره یک لیورپول خواهد بود و نمی دانم که آیا یورگن کلوپ هم پاسخ چنین پرسشی را می داند یا خیر. این که دروازه بان این تیم مدام در حال تغییر کردن است، هیچ خیری به خط دفاعی این تیم نیز نمی رساند. هر دو آن ها (سایمون مینیوله و لوریس کاریوس) در جای خود دروازه بانان خوبی هستند ولی آن ها نیازمند تحکیم جایگاه خود هستند. 

گفتنی است، کاتن که خود سابقه دروازه بانی در منچسترسیتی را دارد، در پایان گفت که در حال حاضر دروازه بان بهتری از ادرسون مورائس وجود ندارد و او را «مجموعه ای همه چیز تمام» توصیف کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید