2017-10-11T15:13:56+03:30

توضیحات فریبرز محمودزاده، مسئول کمیته نقل و انتقالات در خصوص باشگاه نفت تهران

محمودزاده در خصوص اتفاقاتی که در باشگاه نفت تهران پیش آمده توضیحاتی ارائه کرد.

توضیحات فریبرز محمودزاده، مسئول کمیته نقل و انتقالات در خصوص باشگاه نفت تهران

طرفداری- فریبرز محمود زاده، مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید در حوزه ما همه چیز تحت نظر حیدر بهاروند بررسی می‌شود.

فریبرز محمودزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد اینکه گفته می‌شود قرارداد علیرضا امامی‌ فر در تاریخ 6/16 در سازمان لیگ با نفت تهران به عنوان سرمربی ثبت شده و زمانیکه کریمی برکنار شده مسئولان نفت تهران اعلام کردند از ابتدا هم نام حمید درخشان به عنوان سرمربی ثبت شده بود و بدون تسویه با کادرفنی قبلی کادرفنی جدید فعالیت خود را آغاز کردند، گفت: 

طبق اسناد و مقررات، کار باشگاه‌ها را در نقل و انتقالات انجام می‌دهیم. در بحث امامی‌فر در برگ مشخصات فردی که در هیأت فوتبال ثبت شده عنوان او مربی است. با توجه به نداشتن مدرک A از سوی کریمی از آنجاییکه امامی فر به عنوان مربی ثبت شده موضوع را تا به اینجا تائید می‌کنیم اما زمانیکه بحث صدور مجوز حرفه‌ای  مطرح شد،‌ مکاتبه‌ای از شخص شجهانیان خطاب به حیدر بهاروند داریم که آنها اعلام کردند با توجه به نداشتن سرمربی برای حل مشکلات خواهشمندیم کارت امامی‌فر را از مربی به سرمربی تغییر دهید. بدین ترتیب امامی‌فر را به طور رسمی طی یک نامه به عنوان سرمربی معرفی کردند.

وی افزود:

ما نمی‌دانیم کدام حرف را بپذیریم. سند کتبی را قبول کنیم یا اینکه حرف شفاهی را بپذیریم. جهانیان رسما نامه زده و از سازمان لیگ خواسته امامی‌فر  به عنوان سرمربی کارتش تغییر کند. این مسئله همزمان با تغییر و تحولات و اختلافات موجود شد. در نهایت چند روز قبل مکاتبه کتبی باشگاه مبنی بر قطع همکاری با گروه قبلی به دست ما رسید. تا زمانیکه این نامه را دریافت نکردیم برای گروه جدید مجوز صادر نکردیم. مسئله دیگر حقوقی شده است. طبق اسناد کارها را کردیم. وظیفه پاسخگویی نداشتم اما چون مکاتبه کردند که  چرا امامی‌فر در مقطع کوتاهی به عنوان سرمربی معرفی شده مجبور شدم پاسخگویی کنم و بگویم سازمان لیگ و کمیته نقل و انتقالات هیچ کاری را بدون مدرک نمی‌کند. جهانیان فقط لطف کند و به سیستم زیر مجموعه خود کمی دقت کند نه اینکه بدون دلیل و سند به مجموعه سازمان لیگ اتهام بزند بنده تا زمانیکه هستم از حوزه خودم به شدت دفاع می کنم و  اجازه نمی‌دهم بدون سند  کمیته نقل و انتقالات را مورد هجمه قرار دهند و به اصطلاح فرافکنی کنند. بنده به هیچ عنوان اجازه این کار را نمی‌دهم. در حوزه ما همه چیز تحت نظر حیدر بهاروند بررسی می‌شود. از جهانیان می‌خواهم قبل از هر اظهار نظر از زیر مجموعه‌اش بپرسد چه مکاتباتی با سازمان لیگ داشته‌اند.

محمودزاده در مورد اینکه باشگاه نفت با کادرفنی قبلی تسویه حساب نکرده است، گفت:

این یک مسئله بسیار مهم و کلیدی است. باید بابت این سوال تشکر کنم. در حوزه حقوقی در دو حالت مربی و کادر جای کادر قبلی جایگزین می‌شوند. اول اینکه کادرفنی قبلی استعفا بدهد و با قبول استعفا از سوی مدیریت این مسئله به مجموعه نظارتی سازمان لیگ اعلام شود. مورد دوم هم آنجایی است که کادرفنی از سمت خود اخراج شود یا قطع همکاری صورت بگیرد. جواب سوال شما در مورد دوم است. بنده با نظارت حیدر بهاروند رئیس سازمان لیگ تا زمانیکه مکاتبه کتبی جهانیان را در مورد قطعی همکاری با علی کریمی، علیرضا امامی‌فر و دیگر دوستان صورت نگرفت هیچ اقدامی انجام ندادیم. این مکاتبه دو روز قبل انجام شد و دیروز به دست ما رسید. جواب شما اینجا است که پیگیری تسویه حساب مالی در حوزه سازمان لیگ نیست بلکه این مسئله در حوزه تعیین وضعیت و بخش انضباطی است. ما در حوزه اجرا منتظر این نامه بودیم که به دستمان رسید. البته امیدواریم مدیریت باشگاه ها دیگر فراموش نکنند که چنین مکاتبه‌ای انجام دادند و مثل موضوع امامی‌فر نشود که خودشان یک مکاتبه کردند و عکس آن را در رسانه‌ها گفتند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید