2017-10-12T02:46:21+03:30

آخرین وضعیت مصدومان رم پیش از دیدار مقابل ناپولی؛ ده روسی و پروتی به تمرینات گروهی برگشتند

لیست مصدومان تیم دی فرانچسکو دائما در حال تغییر است!

آخرین وضعیت مصدومان رم پیش از دیدار مقابل ناپولی؛ ده روسی و پروتی به تمرینات گروهی برگشتند

طرفداری- مصدومیت، بلای جان اکثر تیم های ایتالیایی در این فصل بوده است؛ با این حال تعداد مصدومان رم در مقاطعی، غیرعادی به نظر می رسد. اخیرا نزدیک به 10 بازیکن رم از تمرینات گروهی دور مانده بودند اما کم کم اکثر آن ها با سپری کردن دوران مصدومیت، آماده می شوند. با توجه به گزارش منابع متعدد ایتالیایی از جمله رومانیوز، گاتزتا دلو اسپورت و Football-italia، آخرین وضعیت مصدومان رم به شرح زیر است:

امرسون پالمیری پس از مصدومیت در آخرین بازی فصل گذشته مقابل جنوا، روند درمان آسیب دیدگی او از ناحیه رباط صلیبی طبق برنامه پیش می رود و وی تمریناتش را از این هفته با تیم جوانان رم آغاز کرده است. انتظار می رود این مدافع برزیلی تا ماه دسامبر به ترکیب تیم اصلی جالوروسی اضافه شود. ریک کارسدورپ همچنان وضعیت آمادگی اش در هاله ای از ابهام قرار دارد. قرار بود او در ماه اکتبر آماده شود اما اکنون در اواسط این ماه هستیم و خبری از اولین بازی او با پیراهن رم نیست. دی فرانچسکو اخیرا اعلام کرده بود که امیدوار است این مدافع هلندی را برای هفته آینده یعنی نهایتا تا بازی حساس مقابل چلسی در لندن، داشته باشد. دیگو پروتی به خوبی دوران مصدومیت دلخراش خود را سپری کرده است و برای بازی بسیار مهم مقابل ناپولی در شنبه پیش رو، در اختیار سرمربی تیم خواهد بود.


مطابق انتظار پارگی عضله، دفرل را برای حداقل یک ماه از فرم بازی دور نگه خواهد داشت. وی در بهترین حالت تا دو هفته دیگر در دسترس دی فرانچسکو خواهد بود. پاتریک شیک پس از سپری کردن دوران بدنسازی و تقویت عضله هایش، کار با توپ را آغاز کرده و اخیرا در بخشی از تمرینات گروهی تیم نیز دیده شده است. احتمال اینکه وی در بازی با ناپولی از روی نیمکت نظاره گر بازی تیم جدیدش باشد را نمی توان رد کرد.


کوین استروتمن در بازی مقابل میلان مجبور به ترک زمین شد. مصدومیت او جدی نیست با این حال وی هنوز به طور کامل در تمرینات گروهی شرکت نمی کند و از آمادگی کامل برای اینکه از ابتدا تیمش را در بازی شنبه شب با ناپولی همراهی کند؛ برخوردار نیست. عدم آمادگی او و پلگرینی، دی فرانچسکو را با چالش مهمی در خط هافبک روبرو می کند. لورنتزو پلگرینی نیز در روز 4شنبه به صورت انفرادی، تمریناتش را پشت سر گذاشت تا ابهام در مورد آمادگی او برای دیدار مقابل پارتنوپی افزایش یابد. با این حال وی به طور قطع می تواند رم را در لندن برای بازی با تیم کونته همراهی کند.

اما ده روسی نیز همچون پروتی، زودتر از سایر مصدومان، به فرم ایده آل برگشته است. وی بدون شک در بازی مقابل جنوبی ها از ابتدا کاپیتان گرگ ها خواهد بود. در نهایت استفان الشعراوی، جدیدترین مصدوم رم محسوب می شود. طبق گزارشی که وبسایت رسمی رم منتشر کرد؛ حضور او در دو بازی حساس مقابل ناپولی و چلسی در هاله از ابهام قرار گرفته است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید