2017-10-12T02:16:52+03:30

گراتزیانی: ژکو را به مرتنز ترجیح می دهم؛ ناپولی نیمکت قدرتمندی ندارد و باید امیدوار باشد همه چیز خوب پیش برود

چیچو گراتزیانی در آستانه دیدار حساس رم و ناپولی گفت ادین ژکو را به دریس مرتنز ترجیح می دهد. 

گراتزیانی: ژکو را به مرتنز ترجیح می دهم؛ ناپولی نیمکت قدرتمندی ندارد و باید امیدوار باشد همه چیز خوب پیش برود

طرفداری - فرانچسکو گراتزیانی، مهاجم سابق رم و فیورنتینا که با آتزوری در سال 1982 قهرمان جهان شد، در مورد نبرد حساس هفته آینده رم و ناپولی و برخورد مرتنز و ادین ژکو در دو سمت، در گفتگو با TMW Radio گفت:

من همیشه ژکو را به مرتنز ترجیح می دهم زیرا ژکو یک مهاجم مرکزی کلاسیک است که برای هر تیمی مفید است. مرتنز خود را در پست مهاجم نوک پیدا کرده و تمام تلاشش را در پست جدید می کند. تنها مشکل ژکو کمبود انگیزه است. باید محکم تر و خشن تر بازی کند زیرا بعضی اوقات نرم بازی می کند. 

مرتنز مانند موش خرما است و سبک بازی ناپولی مناسب اوست. هر دو مهاجمان بزرگی هستند که برای سبک تیمشان مناسب هستند. اگر ناپولی مقابل رم پیروز شود، یک قدم مهم رو به جلو بر می دارد. پروژه آنها در چنین صورتی کاملا باورکردنی به نظر می رسد. با این حال این مسابقه برای رم هم تعیین کننده است زیرا سه امتیاز این بازی باعث می شود آنها به جمع صدرنشینان بازگردند. فراموش نکنیم آنها یک بازی هم کمتر دارند. 

ناپولی روی نیمکت قدرتمند نیست. تنها در خط هافبک با حضور زیلینسکی، دیاوارا و روگ، ذخیره های خوبی دارند و به ساری گزینه های مختلفی ارائه می دهند. در خط حمله، اگر اینسینیه و مرتنز غائب باشند، چه اتفاقی می افتد؟ آنها گزینه دیگری ندارند. میلیک تنها بازیکن خوب آنها در خط حمله بود که مصدوم شده است. ناپولی باید امیدوار باشد همه چیز خوب پیش برود در غیر این صورت سطح رقابتی آنها به مراتب پایین می آید. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید