2017-10-12T00:16:36+03:30

برناردسکی: لاتزیو و اسپورتینگ؟ دیدار های مهمی هستند؛ چیز های زیادی را باید تجربه کنم

این بازیکن جوان از اهمیت دیدار های آینده یوونتوس و وضعیت فعلی اش صحبت کرده است.

برناردسکی: لاتزیو و اسپورتینگ؟ دیدار های مهمی هستند؛ چیز های زیادی را باید تجربه کنم

طرفداری- فدریکو برناردسکی، بازیکن تیم یوونتوس از دیدار برابر لاتزیو و اسپورتینگ هیجان زده شده است و این دو بازی را «نبرد واقعی» قلمداد می کند. 

بیانکونری در بازی های آینده خود، باید به مصاف اسپورتینگ و لاتزیو برود. به نقل از JTV برناردسکی می گوید:

بازی در برابر این دو تیم عالی، فوق العاده است. بدون شک بازی های مهمی هستند و همه ما به خوبی از قدرت لاتزیو آگاه هستیم. آن ها اهداف بزرگی دارند و فصل خوبی را پشت سر گذاشتند. بیانکوچلستی در این فصل نیز کارش را بسیار خوب آغاز کرده است. بنابراین بازی برابر آن ها، یک نبرد واقعی خواهد بود. اما ما آماده هستیم.  

لاتزیو در فصل جاری رقابت های فوتبال، تاکنون موفق شده یک بار یوونتوس را شکست بدهد. بیانکوچلستی در دیدار سوپرکاپ ایتالیا که در ماه آگوست برگزار شد، موفق شد یوونتوس را با نتیجه 2-3 شکست بدهد. پس از آن، بیانکونری به مصاف اسپورتینگ خواهد رفت. اسپورتینگ در دو بازی گذشته خود در لیگ قهرمانان اروپا، یک پیروزی و یک شکست کسب کرده است.

سرمربی درست می گوید که بخش بزرگی از صعود ما به مرحله بعد، به دیدار برابر این تیم پرتغال باز می گردد. این چالش، لذت بخش خواهد بود. جدا از آن که لیگ قهرمانان اروپا، همیشه فوق العاده است. درست از همان لحظه ای که سرود رسمی این رقابت ها به گوش می رسد. من راه زیادی باید بروم و چیز های زیادی را باید تجربه کنم. اما در مجموع، خوشحال هستم. چرا که هر روز احساس می کنم که بهتر هستم. بدون اهمیت به پستی که در آن بازی می کنم، عاشق فوتبال بازی کردن هستم. عاشق لحظه به لحظه بازی ها و انجام کار های درست، هستم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید