2017-10-12T15:55:45+03:30

پوچتینو: رئال مادرید بهترین تیم دنیاست؛ خواب بودم و گل اول مسی به اکوادور را ندیدم

پوچتینو اعتراف کرد که حین تماشای بازی اکوادور و آرژانتین خوابش برد.

پوچتینو: رئال مادرید بهترین تیم دنیاست؛ خواب بودم و گل اول مسی به اکوادور را ندیدم

طرفداری - مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام مدعی شد رئال مادرید بهترین تیم دنیاست و تیمش در بازی هفته آینده در برنابئو می‌فهمد که کجای کار قرار دارد. پوچتینو اعتراف جالبی هم درباره بازی اکوادور و آرژانتین کرد.

به گزارش mundodeportivo، پوچتینو که از جمله مربیان موفق کنونی فوتبال اروپا محسوب می‌شود، سه شنبه هفته آینده باید در سانتیاگو برنابئو به مصاف رئال مادرید برود. پوچتینو مانند همه آرژانتینی‌ها، تماشای بازی حساس کشورش مقابل اکوادور را هم از دست نداد. مائوریسیو به تازگی مصاحبه‌‌ای با رادیو کادنا کوپه داشته و در آن درباره بازی با رئال مادرید و درخشش مسی حرف زده است. او می‌گوید:

حواسم به بازی آرژانتین و اکوادور بود اما در حین تماشای بازی به خواب رفتم. بچه‌ها بیدارم کردند اما گل اول مسی را از دست دادم. بعدا البته دیدم که چه گلی زد. واقعیت این است که مسی مسئولیت مستقیم اینکه نتواند به عنوان بهترین بازیکن، شانس بازی در جام جهانی را به آرژانتین بدهد را احساس کرد. هضم و پذیرش نرسیدن به جام جهانی برای آرژانتین دشوار بود. گرچه وقتی از کیفیت مسی و فوتبال آرژانتین باخبرید، همیشه به این تیم ایمان دارید.

بازی با رئال مادرید؟ به برنابئو می‌رویم تا با بهترین تیم دنیا بازی کنیم. در چنین دیداری باید شجاع بود. این بازی آزمایش خوبی است تا ببینیم کجای کار هستیم. هرگز به امضای قرارداد با رئال مادرید نزدیک نبوده‌ام. نمی‌دانم این شایعات از کجا پیدا می‌شوند. علاقه زیادی به زیدان و نحوه مربی‌گری اش دارم. آنچه درباره زیدان می‌پسندم، آرامش و منظقی بودن اوست. او درست مانند زمان بازیگری‌اش، رختکن و نیمکت تیمش را کنترل می‌کند. 

هری کین یکی از بهترین مهاجمان دنیاست. او اراده‌ای تحسین برانگیز و عزمی جزم دارد و همواره به دنبال پیشرفت است. 

به خاطر اتفاقاتی که در کاتالونیا رخ داده، واقعا متاسفم. کاتالونیا شرایط سختی را تجربه می‌کند چون گفتگوی میان طرفین باید ده سال پیش انجام می‌شد. جدایی کاتالونیا از اسپانیا دردآور خواهد بود. کاتالونیا کشوری زیباست که رفتار خیلی خوبی با من داشت اما جدایی‌اش از اسپانیا برای من سخت و دردآور خواهد بود. شهروند همه دنیا هستم و به جای مرزها، خواهان درهای باز هستم. برداشته شدن همه موانع. شرایط کنونی زجرآور است چون تماشای زجر کشیدن مردم چنین حسی به شما می‌دهد. واقعیت این است که به محض اینکه قضیه احساسی می‌شود، دیگر نمی‌توانید از منطق و دلیل استفاده کنید.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید