2017-10-12T18:55:11+03:30

کپا آریزابالاگا، گزینه جدی فلورنتینو پرز برای دروازه رئال مادرید در تابستان آینده

این سنگربان جوان مدت هاست مدنظر رئیس باشگاه قرار دارد.

کپا آریزابالاگا، گزینه جدی فلورنتینو پرز برای دروازه رئال مادرید در تابستان آینده

طرفداری- بدون شک یکی از بازیکنانی که در طول فصول اخیر صحبت هایی مبنی بر پیوستنش به رئال مادرید همیشه بوده است، داوید ده خیا سنگربان اسپانیایی منچستریونایتد بوده است که تا به امروز حتی تا پای قرارداد و معامله بین دو باشگاه پیش رفته است اما این اتفاق نیفتاده است.

در همین راستا این موضوع بدیهی است که فلورنتینو پرز همیشه دوست داشته است دروازه بان اول تیمش اسپانیایی باشد، ولی به نظر می رسد دیگر به انتقال و جذب ده خیا فکر نمی کند و کپا آریزابالاگا بازیکنی است که هدف جدی مادریدی ها در آینده است، بازیکن جوانی که در تیم جوانان اسپانیا و بیلبائو درخشش داشته است و همین موضوع باعث شده است تا زیدان و پرز به جذب وی فکر کنند.

کپا در حال حاضر تا پایان فصل قراداد دارد و پیشنهاد سالیانه 3 میلیون یورویی باسکی ها را نپذیرفته است همین موضوع باعث شده است تا مادریدی ها از ژانویه آتی این شانس را داشته باشند تا وی را متقاعد و جذب کنند.

سرنوشت ناواس چه خواهد شد؟

روشن است که زیدان هنوز هم اعتماد کافی را به سنگربان اول تیمش دارد و با جذب کپا، این کیکو کاسیا است که به درهای خروچ نزدیک می شود تا هم کپا به عنوان دروازه بان آینده رئال تجربه کسب کند و هم ناواس کماکان سنگربان اول مادریدی ها باشد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید