2017-10-12T20:15:39+03:30

پل اینس: منچستریونایتد با هر نتیجه ای مقابل لیورپول همچنان مدعی لیگ است؛ کلوپ نمی خواهد مقابل مورینیو ببازد

عصر شنبه آنفیلد و یورگن کلوپ میزبان شاگردان ژوزه مورینیو خواهند بود.

پل اینس: منچستریونایتد با هر نتیجه ای مقابل لیورپول همچنان مدعی لیگ است؛ کلوپ نمی خواهد مقابل مورینیو ببازد

طرفداری- پل اینس، هافبک سابق باشگاه های منچستریونایتد و لیورپول در خصوص شرایط دو تیم پیش از جدال حساس روز شنبه صحبت کرد.

به نقل از لیورپول اکو، وی ابتدا در خصوص مصدومیت سادیو مانه بیان کرد:

غیبت 6 هفته ای مانه خبر بسیار بدی برای لیورپول بود. فقدان او برای لیورپول بزرگتر از نبود کوتینیو در ترکیب این تیم است. مانه از ابتدا تا پایان در بازی درگیر است. بدون او، لیورپول ضعیف تر بوده زیرا وی واقعا یک مهره حیاتی است.

اینس در خصوص دیدار لیورپول و منچستریونایتد تصریح کرد:

مورینیو بسیار باهوش است. او یک ذهنیت برنده داشته و استاد تاکتیک است. انتظار می رود لیورپول در 20 دقیقه ابتدایی مسابقه با تمام قوا حمله کند تا دروازه حریف را بگشاید؛ مانند کاری که مقابل آرسنال انجام دادند. چه با پیروزی چه با باخت، منچستریونایتد همچنان مدعی قهرمانی خواهد بود در حالی که شرایط برای لیورپول اینگونه نیست. مورینیو می خواهد فاتح لیگ برتر شود. او می داند چشم ها در این فصل روی اوست و می تواند به شک و تردیدها پاسخ داده و فرصتی دارد تا به انتقادات پاسخ دهد.

وی ادامه داد:

منچستریونایتد گل های بسیاری به ثمر رسانده و لوکاکو شرایط بسیار خوبی دارد. شاید تفاوت دو تیم در همین مسئله باشد. لیورپول چنین مهاجمی نداشته و خط دفاعی ضعیفی نیز دارد. شما با خود می گویید لوکاکو برای این خط دفاعی بیش از حد قوی است. منچستریونایتد و لوکاکو در آنفیلد مقابل خط دفاع لیورپول؟ تنها می دانم آنها گل می زنند و شکی در این خصوص نیست. این اولین تجربه بزرگ منچستریونایتد در این فصل بوده و باید دید در این دیدار دشوار چه می کنند. آنفیلد استادیوم متفاوتی بوده و به همین دلیل است که معتقدم این یک آزمون بزرگ برای آنهاست.

 اینس اضافه کرد:

فکر می کنم منچستریونایتد باید ثابت کند که یک مدعی قهرمانی است و این در حالی است که یورگن کلوپ نیز می خواهد همین را در خصوص تیم خودش به مورینیو ثابت کند. اگر لیورپول ببازد، آیا شما می توانید از آنها به عنوان مدعی قهرمانی نام ببرید؟ قطعا نه. اما اگر آنها این بازی را ببرند، فاصله شان با دو تیم بالانشین کم می شود؛ بنابراین این دیدار اهمیت زیادی برای لیورپول دارد. اگر به دو تیم نگاه کنید، شاید روی کاغذ منچستریونایتد بهتر از لیورپول باشد. یورگن کلوپ هنوز نتوانسته فرمول مناسب را برای تیمش پیدا کند. البته معتقدم که وی پس از این مدت زمان حضور در باشگاه و کنار این بازیکنان، باید این کار را انجام دهد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید