2017-10-12T20:15:38+03:30

رومرو: برخی توقع دارند مسی در هر بازی 20 گل بزند؛ به آرژانتینی بودن او افتخار می‌کنیم

رومرو بار دیگر به انتظارات بیجا و بیش از اندازه از مسی اشاره کرد. 

رومرو: برخی توقع دارند مسی در هر بازی 20 گل بزند؛ به آرژانتینی بودن او افتخار می‌کنیم

طرفداری - سرجیو رومرو، دروازه‌بان آرژانتینی منچستریونایتد در واکنش به انتظارات بیش از اندازه‌ای که در این کشور از مسی دارند عنوان کرد حتی فوق ستاره‌ای چون او نیز نمی‌تواند 20 گل در یک بازی بزند.

به گزارش mundodeportivo، لیونل مسی در اغلب اوقات از سوی هم وطنانش به کم کاری و نداشتن درخشش مشابه با بارسلونا در پیراهن آرژانتین متهم می‌شود. به خصوص زمانی که آلبی سلسته نتایج دلخواه را نمی‌گیرد، تندترین انتقادات به سمت مسی سرازیر می‌شود. گرچه وضعیت پس از درخشش فوق العاده لئو در بازی مقابل اکوادور که صعود آرژانتین به جام جهانی روسیه را در پی داشت، بسیار بهتر شده است. در چنین قابی، سرجیو رومرو، هم‌تیمی مسی در تیم ملی آرژانتین گفت:

هیچ کس در تیم ملی با مسی اختلافی ندارد. کسی هم در کیفیت او شک ندارد. منتهی برخی انتظار دارند مسی در هر بازی 20 گل بزند که از بازیکنی چون او که در دنیا بهترین است هم برنمی‌آید. هر وقت به لئو نیاز داریم، او پدیدار می‌شود؛ بار کل تیم را به دوش می‌کشد و کارهایی شگفت انگیز انجام می‌دهد. به او و آرژانتینی بودنش، افتخار می‌کنیم. حالا سخت‌ترین و اضطراب‌آورترین کار را انجام دادیم و در جام جهانی هستیم. به یک نقطه آغاز دوباره رسیدیم. امید که بتوانیم تیمی قدرتمند و یکدست برای حضور روسیه بسازیم. به اندازه کافی زمان داریم و نهایت تلاش‌مان را خواهیم کرد تا یک تورنمنت فوق العاده را رقم بزنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید واژه‌ها : سرجیو رومرو - لیونل مسی - منبع: tarafdari