2017-11-25T21:23:18+03:30

بارتومئو: لیونل مسی، بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است

بارتومئو با تمدید قرارداد مسی به یکی از اهداف باشگاه در سال 2017 رسید. 

بارتومئو: لیونل مسی، بهترین بازیکن تاریخ فوتبال است

طرفداری - جوزپ ماریا بارتومئو، رئيس بارسلونا پس از اینکه لیونل مسی رسما قراردادش با این باشگاه را برای چهار سال دیگر تمدید کرد، می گوید هواداران می‌توانند برای چند سال دیگر از تماشای مسی لذت ببرند. 

اعجوبه آرژانتینی که باشگاه از مدت ها پیش تمدید قراردادش را اعلام کرده بود، بالاخره پس از به وجود آمدن شایعات فراوان، امروز صبح و خیلی ناگهانی بدون اعلام قبلی، قرارداد جدیدش را امضا کرد. قراردادی که مسی امروز امضا کرد، تفاوت‌هایی با قراردادی که چندی پیش وکلا و پدرش امضا کرده بودند، دارد. به گزارش mundodeportivo، جوزپ ماریا بارتومئو درباره این قرارداد جدید می‌گوید:

از این تمدید، بسیار خوشحال و خرسندیم. در ماه ژوئن قرارداد جدیدی با لیونل مسی امضا کرده بودیم و از ابتدای فصل نیز اجرایی شده بود اما امروز، مسی امضایش را پای قراردادی جدید با بند آزادسازی جدید ثبت کرد. بندی که برتافته از وضعیت کنونی بازار نقل و انتقالات است. این بند حالا روی 700 میلیون یورو تنظیم شده و به ما این فرصت را می‌دهد تا مسی را در جایی که باید، قرار بدهیم. این قرارداد یک بار دیگر رابطه ناگسستنی بین بارسا و مسی را نشان می‌دهد. بهترین بازیکن تاریخ همچنان با شور و اشتیاق و جاه طلبی به افتخار آفرینی و کسب عناوین ادامه خواهد داد. ما هم اکنون در مقطعی جدید با یک پروژه جدید با ارنستو والورده به سر می‌بریم که آغاز بسیار خوبی داشته و در هر دو تورنمت صدرنشینیم.

لئو از وقتی بسیار کوچک بود به بارسا آمده و بازیکنی تک باشگاهی است و به همین دلیل هم قراردادی جدید و چهار ساله با بارسا امضا کرد. او می خواهد تا بازنشستگی‌اش، در بارسا بازی کند و در سال‌های باقی مانده، انگیزه و اشتیاقش، در بالاترین حد ممکن خواهد بود. نه تنها او که هم تیمی‌هایش هم چنین جاه طلبی‌ای را دارند. ما این را هر روزه در چهره و نحوه تمرین کردن‌شان می‌بینیم. حالا با این قرارداد جدید؛ با این بند آزادسازی جدید که بزرگ ترین تغییر در قرارداد بود، ما هواداران بارسلونا می‌توانیم به لذت بردن از داشتن مسی ادامه دهیم. بهترین بازیکن تاریخ فوتبال.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید