2017-11-25T23:59:19+03:30

کونته: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم؛ واکنش خوبی به گل لیورپول داشتیم

سرمربی ایتالیایی چلسی، از عملکرد بازیکنانش ابراز رضایت کرد. 

کونته: از عملکرد بازیکنانم راضی هستم؛ واکنش خوبی به گل لیورپول داشتیم

طرفداری- سرمربی چلسی، آنتونیو کونته پس از تساوی 1-1 تیمش مقابل لیورپول در آنفیلد، به تمجید از عملکرد شاگردانش پرداخت و عنوان کرد که از عملکرد شاگردانش راضی است. 

کونته درباره این بازی گفت:

باید از این بازی و این نمایش خوشنود باشیم. هر دو تیم بازی پرفشاری را از ابتدا تا دقیقه پایانی ارائه ددادند. برای ما این بازی پس از سفر طولانی از آذربایجان و بدون هیچ استراحتی مشکل بود. مقابل تیمی قدرتمند در جوی خاص بازی کردیم. نیمه نخست بسیار مستحکم بودیم و مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتیم، در نیمه دوم، موقعیت هایی برای گلزنی داشتیم، امّا با بدشانسی گل را دریافت کردیم. از واکنش بازیکنانم به این گل بسیار خوشحالم، آن‌ها عالی جنگیدند و نتیجه شکست را نپذیرفتند. به تساوی رسیدیم و حتی برای برد هم تلاش کردیم، این باعث می ‌شود باید از این نتیجه راضی باشیم. 

سرمربی چلسی درباره عدم حضور فابرگاس از ابتدا در ترکیب چلسی، گفت:

وقتی مجبور هستید که هر سه روز یک بار بازی کنید، هر مربی سعی می کند بهترین تصمیم را برای تیمش بگیرد، در غیراینصورت، ریسک خستگی بازیکنان را می پذیرید. برای مثال سسک هم چنین شرایطی داشت. او خیلی از بازی های این فصل را از ابتدا بازی کرده است، امروز این تصمیم را گرفتم و تصمیم مهمی هم بود، چراکه وقتی در ادامه او را به میدان می فرستید، او سعی می کند اعتماد مربی را پاسخ دهد. خوشحالم که می توانم روی درینک واتر حساب باز کنم. نقش بازیکنان تعویضی بسیار کلیدی بود و ویلیان، پدرو و فابرگاس در آذربایجان عملکرد بسیار خوبی داشتند و نیاز داشتم که شاهد چنین تأثیری از آن ها در این بازی باشم. 

کونته درباره هازارد گفت:

ابتدای فصل او مشکلات زیادی داشت و مصدومیت هایی داشت. او عمل جراحی انجام داده بود و نیاز بود که مرز آمادگی کامل برسد، او اکنون در شرایط آمادگی بسیار خوبی قرار دارد و دوست دارد به عنوان مهاجم بازی کند، خوشحالم که ارتباط خوبی میان او و آلوارو وجود دارد، برای من، این فرصت را به وجود آورده که از دو سیستم 3-4-2-1 و 3-5-2 استفاده کنم، مهم این است که در هر دو سیستم، هویت بازی چلسی را از دست ندهیم. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید