2017-11-25T22:59:07+03:30

مونشن گلادباخ 2-1 بایرن مونیخ؛ ترمز هاینکس در زادگاهش کشیده شد

یوپ هاینکس پس از 30 بازی در هفته سیزدهم بوندس لیگا شکست خورد.

مونشن گلادباخ 2-1 بایرن مونیخ؛ ترمز هاینکس در زادگاهش کشیده شد

طرفداری - بایرن مونیخ در هفته سیزدهم بوندس لیگا مقابل مونشن گلادباخ متحمل شکست شد. این بازی در ورزشگاه بوروسیا پارک برگزار شد و در پایان این تیم میزبان بود که با نتیجه 2-1 حریفش را شکست داد. با ثبت این نتیجه بایرن مونیخ در پایان هفته سیزدهم 29 امتیازی در صدر جدول باقی ماند و گلادباخ هم 24 امتیازی شد و به رده چهارم جدول رسید.

ترکیب دو تیم

مونشن گلادباخ: زومر - الودی، گینتر، وسترگارد، ونت - کرامر، ذکریا - هازارد، اشتیندل - رافائل، هرمان

11. یانچکه به جای کرامر
46. جانسون به جای یانچکه
90+1: درمیچ به جای رافائل

بایرن مونیخ: اولرایش - کیمیش، زوله، هوملس، برنات - رودی، مارتینز - تولیسو، ویدال، خامس - لواندوفسکی

44. کومان به جای برانت
46. فریدل به جای خامس
68. وریت به جای رودی

شرح بازی

بایرن مونیخ در حالی به مصاف گلادباخ می رفت که چندین بازیکن اصلی و تاثیر گذار این تیم به دلیل مصدومیت این بازی را از دست داده بودند. نیمه اول بازی عادی دنبال می شد و بایرن مونیخ بیشتر جریان بازی را در دست داشت و چند بار هم خطرهایی روی دروازه یان زومر خلق کردند اما در پایان نیمه اول این گلادباخ بود که از دو موقعیت خود در دقایق پایانی استفاده بهینه کرد و نیمه اول با برتری 2-0 تیم میزبان خاتمه یافت. جدی ترین موقعیت اول برای بایرن مونیخ بعد از گل اول گلادباخ به دست آمد اما ضربه نمایشی لواندوفسکی به تیرک دروازه برخورد کرد.

نیمه دوم طبق انتظارات با حملات بایرن مونیخ آغاز شد و بازیکنان گلادباخ با انجام دفاعی فشرده اجازه نمی دادند هافبک های بایرن مونیخ موقعیت سازی کنند و تنها راه بایرنی ها سانتر از جناحین به نظر می رسید که این سانترها هم با حضور مدافعین بلند قامت گلادباخ بی نتیجه بود. دقیقه 66 کومان در موقعیتی مناسب صاحب توپ شد اما ضربه او از سمت راست پس از برخورد به دستان زومر به تیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه در اختیار دروازه بان گلادباخ قرار گرفت. با ادامه حملات و فشار بیشتر بازیکنان بایرن مونیخ یکی از گل های خورده را جبران کردند.

شرح گل ها

دقیقه 39 (تورگان هازارد): نیکلاس زوله روی هازارد مرتکب خطای پنالتی شد و این هافبک بلژیکی موفق شد اولین گل بازی را از روی نقطه پنالتی به ثمر برساند. روی ضربه هازارد اولرایش عکس العمل خوبی نشان داد اما توپ پس از برخورد به دستان او وارد دروازه شد.
 

دقیقه 44 (ماتیاس گینتر): اشتیندل پس از جا گذاشتن دو بازیکن بایرن مونیخ از سمت چپ ضربه ای روانه دروازه بایرن مونیخ کرد و توپ در حالی که داشت از خط عرضی خارج می شد توسط گینتر وارد دروازه خالی بایرن مونیخ شد.

دقیقه 73 (آرتورو ویدال): سانتر ارسالی به درون محوطه گلادباخ با دفع توپ به پشت محوطه همراه بود اما ویدال آنجا حاضر بود و با ضربه والی زیبا اختلاف را به حداقل رساند.

خلاصه بازی

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید