2017-11-26T01:15:59+03:30

امری: ژاردیم به خوبی تیم ما را می شناسد؛ برای موناکو احترام ویژه ای قائلیم

سرمربی پاری سن ژرمن گفت ام باپه تمام توانش را در دیدار مقابل موناکو، برای پاری سن ژرمن می گذارد. 

امری: ژاردیم به خوبی تیم ما را می شناسد؛ برای موناکو احترام ویژه ای قائلیم

طرفداری - یکشنبه شب در حساس ترین دیدار نیم فصل اول لیگ فرانسه، موناکو میزبان پاری سن ژرمن خواهد بود. اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت:

جمعه اولین جلسه تمرینی را بعد از بازی با سلتیک برگزار کردیم و تنها تیاگو موتا نتوانست ما را همراهی کند. فالکائو و کاوانی از بهترین مهاجمان جهان هستند. برای فوتبال فرانسه خوب است که آنها اینجا بازی می کنند. خوش شانس خواهیم بود که هر دوی آنها را یکشنبه شب مقابل هم می بینیم. مطمئنا هدف آنها کمک به تیمشان، مخصوصا با گلزنی خواهد بود. 

ژاردیم به خوبی تیم ما را می شناسد. او مربی باهوشی است که برای این بازی به خوبی آماده خواهد شد. مطمئنا برای ما مشکلاتی درست خواهد کرد. آنها در خانه قطعا می خواهند ما را شکست دهند. ما هم آماده هستیم و به بهترین نحو تمرین کرده ایم. از نظر تاکتیکی بازی خیلی خوبی خواهد شد. 

برای ما بازی بزرگ و در سطح لیگ قهرمانان خواهد بود. موناکو تیم بسیار با کیفیتی است. لیگ پر از تیم های خوب است. بنابراین باید در هر بازی با انگیزه کامل وارد میدان شویم. در لیگ 1 اگر تمرکز کامل نداشته باشید به راحتی شکست می خورید یا متوقف می شوید. در آغاز فصل در بازی های خارج از خانه مشکلاتی داشتیم و باید از آنها درس بگیریم. 

موناکو در لیگ قهرمانان مانند فصل قبل ظاهر نشده اما در لیگ، هم امتیاز این مقطع از فصل گذشته است. آنها گل های زیادی می زنند و پاریس در خانه آنها در سال های اخیر تنها یک بار پیروز شده است. برای آنها احترام زیادی قائلیم. 

برای ام باپه بازگشت به استادیوم موناکو فوق العاده خواهد بود. او از دستاوردهایش در آنجا بسیار خوشحال است. برای او بازی خاصی خواهد بود اما تمام توانش را برای پاری سن ژرمن خواهد گذاشت. او هنوز می خواهد در اینجا پیشرفت کند. سیستمی که در موناکو بازی می کرد، با اینجا متفاوت است. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید