2017-11-26T01:04:01+03:30

لوانته 0-5 اتلتیکو مادرید؛ شاگردان مونیز، قربانی خشم گریزمان و گامیرو شدند

لوانته در خانه خودی گل باران شد.

لوانته 0-5 اتلتیکو مادرید؛ شاگردان مونیز، قربانی خشم گریزمان و گامیرو شدند

طرفداری- از ساعت 23:15 دیروز (شنبه) دو تیم لوانته و اتلتیکو مادرید در ورزشگاه استادی سیوتات د والنسیا به مصاف یکدیگر رفتند.

مشخصات بازی

روز و تاریخ بازی: 4 آذر 1396 (25 نوامبر 2017)

تورنمنت: هفته سیزدهم لالیگای 2017/18 اسپانیا

گلزنان و دقایق: روبر پیر (5)، کوین گامیرو (29،59)، آنتوان گریزمان (65، 68)

گزارش بازی

دقیقه 3 ضربه گودین در دستان اویر قرار گرفت. دقیقه 5 اتلتیکو مادرید روی گل به خودی  به گل رسید. دقیقه 13 شوت کوکه توسط اویر مهار شد. دقیقه 18 شوت خطرناک جیسون با اختلاف کمی از کنار دروازه اتلتیکو مادرید به بیرون رفت. دقیقه 21 گامیرو در موقعیت تک به تک با اویر اقدام به شوت زنی کرد اما دروازه بان لوانته توپ را دفع کرد. دقیقه 29 کوین گامیرو روی اشتباه  حساب کار را 2-0 کرد.

atletico madrid - دیگو گودین - Diego Godin - اتلتیکو مادرید - لوانته

دقیقه 56 شوت اونال در اختیار اوبلاک قرار گرفت. دقیقه 59، کوین گامیرو در شرایط تک به تک با اویر، گل سوم اتلتیکو مادرید را به ثمر رساند. دقیقه 65 آنتوان گریزمان خود را به سمت توپی که از سوی گامیرو برایش ارسال شده بود پرت کرد و بدین ترتیب حساب کار 4-0 شد. دقیقه 68 آنتوان گریزمان روی ریباند موفق شد گل دوم خودش و گل پنجم تیمش را به ثمر برساند. دقیقه 76 شوت تورس با اختلاف کمی از کنار دروازه لوانته به بیرون رفت. دقیقه 80 اویر، شوت محکم تورس را برگشت داد. دقیقه 83 ضربه برگردان زیبای نانو از کنار دروازه اتلتیکو مادرید به بیرون رفت. دقیقه 87 نانو با یک حرکت بسیار زیبا وارد محوطه جریمه اتلتیکو مادرید شد و اقدام به شوت زنی کرد؛ شوت او اما، توسط اوبلاک راهی کرنر شد.

اتلتیکو مادرید با این پیروزی 27 امتیازی شد و به رده سوم جدول رسید. لوانته نیز با 15 امتیاز، در رده سیزدهم حضور دارد.

atletico madrid - Levante - لوانته - اتلتیکو مادرید

برای مشاهده آمار و ارقام بازی به صفحه اختصاصی این بازی در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل ها

لوانته 0-1 اتلتیکو مادرید | روبر پیر (دقیقه 5): کوین گامیرو وارد محوطه جریمه لوانته شد و توپ را به سمت سمت چپ پاس داد. توپ بین راه به روبر پیر برخورد کرد و وارد دروازه خودی شد.

لوانته 0-2 اتلتیکو مادرید | کوین گامیرو (دقیقه 29): آنخل کوریا اویر را جا گذاشت و اقدام به شوت زنی به سمت دروازه بدون دروازه بان کرد اما رودریگز را توپ را به صورت ناقص برگشت داد و مقابل پای کوین گامیرو قرار گرفت. گامیرو نیز مقابل دروازه خالی، نتیجه بازی را 2-0 کرد.

atletico madrid - آنتوان گریزمان - کوکه

لوانته 0-3 اتلتیکو مادرید | کوین گامیرو (دقیقه 59): پاس در عمق آنتوان گریزمان به کوین گامیرو رسید. او در شرایط تک به تک با اویر قرار گرفت و توپ را از کنار دروازه بان لوانته عبور داد و حساب کار 3-0 شد.

لوانته 0-4 اتلتیکو مادرید | آنتوان گریزمان (دقیقه 65): کوین گامیرو وارد محوطه جریمه لوانته شد و توپ را به آنتوان گریزمانی رساند که سمت چپ دروازه حریف حضور داشت. گریزمان نیز خودش را به سمت پرتاب کرد و گل چهارم اتلتیکو مادرید به ثمر رسید.

atletico madrid - اتلتیکو مادرید

لوانته 0-5 اتلتیکو مادرید | آنتوان گریزمان (دقیقه 68): روخی بلانکوس دست به ضد حمله زد. کوین گامیرو وارد محوطه جریمه لوانته شد و اقدام به شوت زنی کرد. دفع ناقص اویر باعث شد توپ مقابل پای آنتوان گریزمان قرار بگیرد. او نیز با یک بغل پا، حساب کار را 5-0 کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید