2017-11-26T02:16:26+03:30

ایکاردی: لازم نیست که بگویم از حضور در اینتر چه احساسی دارم؛ در حال لذت بردن از فوتبال خود هستم

کاپیتان آماده افعی ها در واکنش به شایعه انتقالش به رئال مادرید، اعلام کرد در حال لذت بردن از فوتبالش در پیراهن نراتزوری است.

ایکاردی: لازم نیست که بگویم از حضور در اینتر چه احساسی دارم؛ در حال لذت بردن از فوتبال خود هستم

طرفداری- اینتر با درخششِ بی پایان مائورو ایکاردی موفق شد 3-1 کالیاری را شکست بدهد. آقای گل سری آ تایید کرد در حال لذت بردن از فوتبالش است. ضمنا وی در مورد شایعه انتقالش به سایر تیم ها تاکید کرد لازم نیست که بگوید از حضور در اینتر چه حس خوبی دارد.

پس از این مسابقه، ایکاردی در مصاحبه ای با مدیاست پرمیوم، گفت:

طرز برخوردی که با بازی در نیمه اول داشتیم، کمی ما را دچار مشکل کرد اما گلی که زدم باعث شد کالیاری کمی آرام شود. آن ها واقعا بازی خوبی به نمایش گذاشتند.

اینتر منتظر بازی ناپولی با اودینزه است تا در صورت لغزش تیم ساری، به صدر جدول برسد. ایکاردی در این مورد گفت:

ما کار خودمان را کردیم؛ باید روی نتایج خودمان تمرکز کنیم و همین طور به بردن ادامه بدهیم. بقیه تیم ها می دانند اینتر در کنارشان حضور دارد. سعی می کنیم به آن ها فشار وارد کنیم و فعلا می خواهیم از برد امشبمان و رسیدن به صدر جدول لذت ببریم.

در سال های اخیر تلاش های زیادی کردیم و حالا می توانید امسال میوه زحمت هایمان را ببینید. وظیفه من این است که مطمئن شوم وقتی توپ نزدیکم می آید، آماده باشم. امشب بریس دیگری داشتم و در حال لذت بردن از فوتبالم هستم.

گفته می شود رئال مادرید آماده است تا در تابستان آینده، با پرداختن بند آزادسازی قرارداد ایکاردی، این بازیکن را جذب کند. وی در این مورد گفت:

باشگاه در مورد بند آزادسازی ام بارها صحبت کرده است. می دانید که در این باشگاه چه حسی دارم پس چیزی برای گفتن وجود ندارد!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید