2017-11-26T11:03:50+03:30

گورتسکا پس از تساوی در دربی روهر: خدای من، دیوانه کننده بود!

بازیکنان شالکه از کامبک تاریخی برابر دورتموند خوشحال هستند.

گورتسکا پس از تساوی در دربی روهر: خدای من، دیوانه کننده بود!

طرفداری - گورتسکا و فرمان درباره بازی برابر دورتموند صحبت کرده اند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه شالکه، تیم های بروسیا دورتموند و شالکه در حساس ترین بازی هفته سیزدهم بوندس لیگا به مصاف هم رفتند. تیم شالکه در این بازی موفق شد شکست 4-0 نیمه اول را در نیمه دوم بازی جبران کند و به دومین تیم تاریخ بوندس لیگا تبدیل شود که شکست با نتیجه 4-0 را جبران کرده است. بازیکنان شالکه پس از اتمام مسابقه درباره این بازی صحبت کرده اند.

لئون گورتسکا، هافبک این تیم درباره بازی برابر دورتموند، گفت:

این دربی روحیه ما را تقویت کرد. واقعا روحیه فوق العاده ای پیدا کردیم پس از این که توانستیم از شکست جلوگیری کنیم. خدای من، بازی امروز دیواره کننده بود! واقعا احساس یک برنده را داریم. مطمئنم کارمان را درست انجام دادیم.

پس از گل تساوی شالکه به دورتموند رالف فارمن، دروازه بان آبی های سلطنتی روبروی تماشاگران دورتموند خوشحالی کرد و باعث درگیری بین بازیکنان دو تیم شد، او در پایان بازی در این باره گفت:

 این کار لازم نبود و از همه بابت انجام آن عذر خواهی می کنم. در دقیقه 90 بازی زیاد از حد احساساتی شده بودم و فکر می کنم هر کسی در چنین حالتی، حال من را داشته باشد. در آن لحظات کار هایی می کردیم که حتی به انجام آن ها فکر نکره بودیم اما هنوز هم نباید چنین رفتار کنیم. به همین دلیل از همین جا از همه معذرت خواهی می کنم. بیش از حد احساساتی شده بودم!

با دوستان خود به اشتراک بگذارید