2017-11-26T10:47:39+03:30

فنونی زاده: پرسپولیس با تیم دومش هم قهرمان می شود؛ هواداران، بیرانوند را مثل طارمی می‌ بخشند

فنونی زاده از عملکرد تارتار و شاگردانش تمجید کرد.

فنونی زاده: پرسپولیس با تیم دومش هم قهرمان می شود؛ هواداران، بیرانوند را مثل طارمی می‌ بخشند

طرفداری- مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت تیم پرسپولیس می گوید بازی با جمی ها چنگی به دل نمی‌زد اما پرسپولیس توانست در این بازی 6 امتیازی برنده شود.

مرتضی فنونی‌زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم، گفت:

بازی چنگی به دل نزد اما مهم این بود که پرسپولیس در این بازی 6 امتیازی برنده شد. بابت این پیروزی به هواداران تبریک می‌گویم و در روزی که زیاد خوب نبودیم توانستیم برنده شویم.

وی افزود:

به مهدی تارتار تبریک می‌گویم او تیم فوق‌العاده‌ای ساخته است، پارس جنوبی بدون ترس بازی می‌کند، ‌آنها پنالتی به دست آوردند که اگر گل می‌شد شاید نتیجه بازی تغییر می‌کرد. اینکه برانکو سه مهره کلیدی خود را از زمین خارج می‌کند نشان می‌دهد او از نتیجه تساوی رضایت داشته و به یک امتیاز هم راضی بوده است. پرسپولیس 10 تعویض هم داشته باشد محسن ربیع‌خواه درون زمین می‌ماند، در شرایطی که او نمی‌تواند کارایی زیادی داشته باشد. امیدوارم هر چه زودتر مربع فرشاد احمدزاده، محسن مسلمان، کمال کامیابی‌نیا و مهدی طارمی بار دیگر شکل بگیرد تا آنها بتوانند بازی‌های خوبی ارائه کنند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه یادآور شد:

پارس تیم بسیار خوبی بود، بازیکن این تیم به نام میثم تیموری بهترین بازیکن زمین بود او حتی می‌تواند به تیم ملی دعوت شود. در همان صحنه گل هم که آنها می‌گویند کمال کامیابی‌نیا او را شارژ کرد داوران باید نظر بدهند. از بازی پارس جنوبی لذت بردم چرا که آنها بدون واهمه بازی کردند. 

فنونی‌زاده در پاسخ به این سؤال که آیا تفکر کسب یک امتیاز مقابل پارس جنوبی غلط بود، گفت:

به هر حال آن تیم هم بسیار قدر است پارس جنوبی تیم ته جدولی نیست، مربیان خارجی تفکر خاصی دارند و یک امتیاز هم برایشان مهم است. 

وی با اشاره به عذرخواهی بیرانوند تصریح کرد:

حرکت بیرانوند بسیار قشنگ بود، متأسفانه او گاهی در رفتار خود زیاده‌روی می‌کند. بهروز سلطانی، وحید قلیچ، کورش شهبازی‌فر، سعید عزیزیان و ... 10، 12 سال در پرسپولیس بودند و با همه کم و کاستی‌ها کنار آمدند. بیرانوند کار اشتباهی کرد اما اینکه عذرخواهی کرد بسیار خوب بود. هواداران پرسپولیس هم فهیم هستند و همان طور که طارمی را بخشیدند او را می‌بخشند.

پیشکسوت پرسپولیس در ادامه تأکید کرد:

اگر پرسپولیس در دیدارهای خانگی برنده شود در دیدارهای خارج از خانه بازنده نشود می‌تواند به موفقیت برسد. البته پرسپولیس بهترین عملکرد را در خارج از خانه دارد و در خانه امتیازات را از دست می‌دهد. امسال کار پرسپولیس زیاد سخت نیست تیم‌هایی مثل پارس جنوبی و غیره قدرت این را ندارد که بخواهد مقابل پرسپولیس بایستد. بزرگ این تیم‌ها که استقلال است در رده نهم جدول جای دارد، پرسپولیس امسال با تیم دوم خود هم به مقام قهرمانی می‌رسد. به نظرم رفته رفته شرایط پرسپولیس بهتر شود و بازی را از این تیم مشاهده کنیم که در اوایل حضور برانکو و سال قبل بودیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید