2017-11-26T14:19:00+03:30

دومین شکست متوالی پارس جنوبی در لیگ؛ روز های خوش به پایان رسید؟

پارس جنوبی در 2 بازی اخیر لیگ شکست خورده است.

دومین شکست متوالی پارس جنوبی در لیگ؛ روز های خوش به پایان رسید؟

طرفداری- تیم پارس جنوبی که امسال موفق شد به لیگ برتر صعود کند، لیگ را به خوبی آغاز کرد و چند هفته در صدر جدول رده بندی قرار داشت.

شاگردان مهدی تارتار در 11 هفته ابتدایی لیگ خلیج فارس موفق شدند 7 پیروزی و 4 تساوی کسب کنند. آن ها تا پیش از هفته دوازدهم لیگ تنها تیمی بودند که هیچ شکستی نداشتند. سرانجام تیم پارس جنوبی جم در هفته دوازدهم اولین شکست خود را در لیگ هفدهم مقابل فولاد خوزستان متحمل شدند. شاگردان پورموسوی با تک گل فرشاد جانفزا موفق شده بودند که جمی ها را شکست دهند.

جمی ها پس از شکست مقابل فولاد به دنبال پیروزی مقابل پرسپولیس بودند تا نشان دهند درخشش آن ها مقطعی نبود. پارس جنوبی در حالی در هفته سیزدهم لیگ به مصاف پرسپولیس می رفت که میزبان این دیدار بود و فرصت خوبی داشتند تا خود را به قهرمانی نیم فصل نزدیک کنند. اما شاگردان برانکو ایوانکوویچ موفق شدند با تک گل دقایق پایانی شایان مصلح، پارس جنوبی را شکست دهند.

پارس جنوبی که صدرنشین لیگ بود با این دو شکست پیاپی، صدر جدول را به پرسپولیس واگذار کرد. همچنین در تعطیلات لیگ نیز آن ها در جام شهدا دو شکست را متحمل شده بودند. با این حساب تیم پارس جنوبی مقابل پرسپولیس چهارمین شکست متوالی اش را پشت سر گذاشت تا در شرایط بدی قرار گیرد. در صورت ادامه این روند، جمی ها از رده های بالای جدول فاصله می گیرند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید