2017-11-27T10:07:55+03:30

مدیر برنامه های گروییچ: موکلم باید به صورت قرضی در ژانویه از لیورپول جدا شود

هافبک صرب در فصل جاری بسیار کم برای قرمزها به میدان رفته است.

مدیر برنامه های گروییچ: موکلم باید به صورت قرضی در ژانویه از لیورپول جدا شود

طرفداری- زوران استویادینوویچ، مدیر برنامه های مارکو گروییچ، هافبک باشگاه لیورپول معتقد است که موکلش باید در ژانویه به طور قرضی از جمع قرمزها جدا شود.

به نقل از اسکای اسپورتس، گروییچ سال گذشته نتوانست برای لیورپول به اندازه کافی بازی کند و دلیل اصلی این مسئله مصدومیت های پیاپی او بود. ولی وی در اواخر فصل پیش به تمرینات لیورپول اضافه شد. او در پیش فصل در تابستانی که گذشت، چندین بار برای تیم به میدان رفت ولی در لیگ برتر یورگن کلوپ بسیار کم از وی استفاده کرده و همین مسئله موجب نارضایتی هافب صرب شده است.

مدیر برنامه های این بازیکن در خصوص وضعیت موکلش گفت:

مارکو در ژانویه باید به صورت قرضی لیورپول را ترک کرده و به تیمی برود که بتواند بیشتر بازی کند. این انتقال باید به یک باشگاه انگلیسی باشد تا اشتباهی که لازار مارکوویچ انجام داد، برای موکلم تکرار نشود. اگر مارکوویچ موکل من بود، هرگز اجازه نمی دادم انگلستان را ترک کند. او به کشوری دیگر رفت و رفتار، شرایط آّب و هوا و سبک فوتبال متفاوت بود و بنابراین بازگشت به لیورپول برایش غیر ممکن شد.

وی ادامه داد:

در مورد مارکو نیز باشگاه کاملا او را درک کرده و البته او از باشگاه کاملا جدا نخواهد شد زیرا لیورپول خواهان حفظ او است اما مارکو به بازی کردن نیاز داشته و یک انتقال قرضی فکر می کنم بهترین راه حل باشد تا بتواند توانایی های خود را بیشتر ثابت کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید