2017-11-27T05:01:12+03:30

ونگر: عملکردمان برابر برنلی را تحسین می کنم؛ در نیمه دوم، شجاعانه بازی کردیم

کنفرانس مطبوعاتی آرسن ونگر پس از پیروزی 1 بر 0 تیمش برابر برنلی را می خوانید.

ونگر: عملکردمان برابر برنلی را تحسین می کنم؛ در نیمه دوم، شجاعانه بازی کردیم

طرفداری- توپچی ها توانستند با گلزنی الکسیس سانچز از روی نقطه پنالتی، برنلی را در آخرین لحظات بازی شکست دهند. در ادامه، صحبت های آرسن ونگر پس از پیروزی مهم تیمش در هفته سیزدهم لیگ برتر را می خوانید.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه آرسنال، ونگر اظهار داشت:

در حالی که برنلی تلاش زیادی برای گلزنی می کرد، موفق به کلین شیت شدیم. بازی را با نتیجه 1 بر 0 بردیم اما می خواهم دوباره به سه مدافع مرکزی مان تبریک بگویم زیرا آن ها عملکردی عالی داشتند.

نمایش مان را تحسین می کنم زیرا گلی دریافت نکردیم. خط دفاع مان به خوبی عمل کرد و در نیمه دوم شجاعانه بازی کردیم. متمرکز بودیم و در نهایت پنالتی که می خواستیم نصیب مان شد. بازی در نیمه اول برابر دنبال شد اما در نیمه دوم ما تیم برتر بودیم. در بین دو نیمه کمی سیستم مان را تغییر دادیم و به بازیکنان گفتم که تنها با 80 درصد توان مان بازی کرده ایم. باید در نیمه دوم به خودمان می آمدیم. با وجود این که برنلی تیم بسیار خوبی است، کسب تساوی از دیدار امروز نتیجه راضی کننده ای نبود. وقتی به برنلی نگاه می کنید، متوجه می شوید که چرا آن ها تیم بسیار خوبی هستند و تا به حال  امتیاز جمع آوری کرده اند.

پس از پیروزی برابر تاتنهام، روحیه بالایی داشتیم. تقویت شدن باور و جاه طلبی تیم در دیدار امروز اهمیت بسیاری داشت.

در خصوص پنالتی:

پنالتی مان واضح به نظر می رسید. احساس کردم که یک پنالتی بر روی بیرین نیز اتفاق افتاده بود. می توانیم ناراحتی برنلی نسبت به پنالتی گرفته شده برای مان را درک کنم اما در خارج از زمین آن صحنه یک پنالتی به نظر رسید.

درباره غیبت اوزیل:

حتی او را ندیده ام. اوزیل به همراه ما در هتل حضور داشت اما دکتر نزد من آمد و گفت که او باید برگردد. آیا او برای روز چهارشنبه در دسترس خواهد بود؟ به نظرم وی آمادگی لازم را نخواهد داشت.

عملکرد سانچز:

در نیمه دوم، سانچز بیشتر متمایل به وسط زمین بازی کرد و عملکرد مفیدتری داشت. او در نیمه اول به اندازه کافی در جریان بازی حضور نداشت. وی در نیمه دوم خطرناک تر و در نتیجه خلاق تر ظاهر شد.

عملکرد جک ویلشر:

او از وقتی به میدان آمد، عملکرد قابل قبولی داشت زیرا دارای انگیزه کافی برای خطرناک ظاهر شدن بود. به نظرم ویلشر متمرکز و مصمم است. این همان چیزی است که از او می خواهیم. در بازی های زیادی به میدان می رویم و او نیز هر بار قوی تر ظاهر می شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید