2017-11-27T03:01:31+03:30

اینیستا: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ گل مسی بسیار واضح بود

کاپیتان کاتالان ها از بازی برابر والنسیا می گوید.

اینیستا: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم؛ گل مسی بسیار واضح بود

طرفداری - اینستا معتقد است تکنولوژی خط دروازه، باید هر چه زودتر وارد لالیگا شود.

به گزارش مارکا، تیم های بارسلونا و والنسیا از سری مسابقات هفته سیزدهم لالیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی با نتیجه 1-1 به پایان رسید. در نیمه اول تیم بارسلونا روی ضربه لیونل مسی و اشتباه دروازه بان والنسیا موفق شد، دروازه حریف را باز کند ولی این گل از چشم داور مسابقه دور ماند و مورد قبول واقع نشد. کاپیتان بارسلونا معقتد است گل مسی باید از سوی داور پذیرفته می شده است.

اینیستا در پایان این دیدار، در مصاحبه ای گفت:

بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم. همه چیز مهیا بود تا پیروز شویم اما نتوانستیم این کار را انجام دهیم. نقط عطف این تساوی این بود که نکات مثبت زیادی را می توانیم یاد بگیریم. تیمه اول بسیار خوب کار کردیم و کاملا کنترل بازی را در اختیار داشتیم باید همان نیمه اول کار را تمام می کردیم اما موفق نشدیم. هر کسی که بازی را دیده باشد به این موضوع پی برده است.

 او درباره گل مسی که از چشم داور دور ماند نیز گفت:

گل مسی بسیار واضح بود و همه آن را دیدند. نمی دانم چرا داور متوجه عبور توپ از خط نشد. همه چیز کاملا واضح بود، استایل دروازه بان، نگاه بازیکنان، همه چیز! متاسفم که چنین اتفاقی افتاد. وجود تکنولوژی برای چنین مواقعی لازم است. هیچ شکی در مورد این که تکنولوژی خط دروازه باید به لالیگا بیاید، وجود ندارد. کسانی که مسئول اجرای این طرح هستند باید روشن تر کار کنند و اجازه دهند هر چه زودتر این تکنولوزی به لیگ اضاقه شود. معلوم است که وجود چنین تکنولوژی برای لیگ ضروری است. آن ها باید به کار خود ادامه دهند و این طرح را به لالیگا بیاورند.

 اینسیتا در ادامه درباره تمدید قرارداد مسی نیز صحبت کرد:

این موضوع، معمای بزرگی در ذهن هواداران فوتبال بود. تمدید قرارداد مسی بهترین خبر طی چند ماه اخیر بود و همه از تمدید قرارداد او خوشحال هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید