2017-11-27T02:57:01+03:30

دی شیلیو پس از اولین گل دوران حرفه ای خود: بوفون تمام زمین را دوید تا مرا در آغوش بگیرد؛ روی صورتم به زخم نیاز دارم

مدافع یوونتوس از به ثمر رساندن اولین گل دوران حرفه ای خود بی اندازه خوشحال است. 

دی شیلیو پس از اولین گل دوران حرفه ای خود: بوفون تمام زمین را دوید تا مرا در آغوش بگیرد؛ روی صورتم به زخم نیاز دارم

طرفداری - ماتیا دی شیلیو در 173 بازی ملی و باشگاهی خود تا به حال موفق به گلزنی نشده بود اما در جریان پیروزی 3-0 یوونتوس مقابل کروتونه، در حالی که در نیمه دوم به تازگی وارد میدان شده بود، گل دوم تیمش را با یک شوت زیبای از راه دور به ثمر رساند. وی پس از بازی در گفتگو با اسکای گفت:

به ثمر رساندن این گل احساس باورنکردنی داشت و نمی دانستم چطور شادی کنم. همه هم تیمی هایم به سمتم دویدند. حتی جیجی بوفون کل زمین را دوید تا مرا در آغوش بگیرد. شادی گل فوق العاده بود اما دیدن بوفون در آنجا احساسم را دوچندان کرد. شب فوق العاده ای بود. بازیکنان از من خواستند برای این گل تمام تیم را به شام دعوت کنم. 

دی شیلیو در حالی در تابستان میلان را به مقصد یوونتوس ترک کرد که از سوی هواداران این تیم به بی انگیزگی محکوم می شد و از او انتقاد می کردند. وی در این مورد گفت:

شاید به این دلیل است که قیافه من مثبت و بچگانه است. همه این را می گویند. شاید به چند زخم روی صورتم نیاز دارم. من دو سال اخیر به جز تمرین با تیم، به طور جداگانه نیز به سختی کار می کردم زیرا معتقدم تلاش سخت در نهایت نتیجه می دهد. تلاش کردم تا آرام بمانم و بهترین کاری که فکر می کردم را انجام دادم. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید