2018-01-12T16:57:08+03:30

سپاهان 1-2 ذوب آهن؛ شاگردان قلعه نویی، فاتح دربی اصفهان

ذوب آهن، فاتح دربی اصفهان شد.

سپاهان 1-2 ذوب آهن؛ شاگردان قلعه نویی، فاتح دربی اصفهان

طرفداری- از ساعت 15:00 امروز (جمعه) دو تیم سپاهان و ذوب آهن به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری 2-0 تیم مهمان به پایان رسید.

جمعه 22 دی 1396
سپاهان - ذوب آهن
ورزشگاه نقش جهان، ساعت 15:00
تیم داوری: اشکان خورشیدی – محمدرضا ابوالفضلی – فرزاد بهرامی – امید سعید فر – ناظر: محمود رفیعی

گلزنان و دقایق: ساسان انصاری (90) برای سپاهان؛ میلاد فخر الدینی (11)، مرتضی تبریزی (88)

ترکیب دو تیم

ذوب آهن - سپاهان - لیگ خلیج فارس

نیمه اول

دقیقه 13 ضربه سر سیاوش یزدانی بلافاصله پس از دریافت گل می توانست رقم زننده گل تساوی باشد که توپ با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت. دقیقه 24 ذوب آهن روی یکی دیگر از ضدحملات خود به گل رسید که داور آن را آفساید اعلام کرد. دقیقه 28 رشید مظاهری با واکنشی استثنایی مانع گلزنی بازیکنان سپاهان شد. دقیقه 29 شوت سرکش ساسان انصاری پس از برخورد به دیرک دروازه به جلالی علی محمدی رسید و سپس ضربه این بازیکن به آرامی در اختیار مطاهری قرار گرفت. دقیقه 34 شوت از راه دور جلال علی محمدی با فاصله کمی از راه دور راهی اوت شد. دقیقه 40 مرتضی تبریزی در موقعیتی تک به تک با عالمه، این فرصت را از دست داد و عالمه با واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد. دقیقه 41 فرار مهرداد محمدی  و ضربه او می توانست زقم زننده گل تساوی باشد، که توپ باز هم با فاصله کمی به بیرون رفت.

نیمه دوم

دقیقه 57 ضربه سر سیاوش یزدانی که روی ارسال نویدکیا زده شد، توسط مظاهری به آغوش کشیده شد. دقیقه 60 ضربه سر وحید محمدزاده با فاصله کمی از بالای دروازه راهی اوت شد. دقیقه 74 نفود تبریزی می توانست با پاس او موقعیت ویژه ای برای ذوب اهن ایجاد کند که پورقاز ارتباط را با تکل خود قطع کرد. دقیقه 84 ضربه آلروباتیک انصاری از داخل محوطه جریمه با فاصله یکی دو متری از کنار دروازه راهی اوت شد. دقیقه 85 شوت مرتضی تبریزی از پشت محوطه جریمه با واکنش خوب عالمه در اختیار سپاهان قرار گرفت. دقیقه 86 ضربه مهدی شریفی با فاصله بسیار اندکی از بالای دروازه راهی اوت شد تا این بازیکن حسرت زیادی برای از دست دادن ای موقعیت طلایی بکشد.

شرح گل ها

سپاهان 0-1 ذوب آهن | میلاد فخرالدینی (دقیقه 11): در شرایطی که سپاهان صاحب توپ و میدان بود، شاگردان امیرقلعه نویی روی یک ضدحمله که با رده و بدل شدن چند پاس و در نهایت پاس سیاوش یزدانی همراه شد، موفق شدند با ضربه سر میلاد فخرالدینی به اولین گل بازی دست یابند.

سپاهان 0-2 ذوب آهن | مرتضی تبریزی (دقیقه 88): شاگردان امیرقلعه نویی روی یک ضدحمله و اشتباه مسلم پورقاز توسط تبریزی در محوطه جریمه تک به تک شدند و این بازیکن هم با یک ضربه بغل پا با پای چپ گل دوم بازی را به ثمر رساند.

سپاهان 1-2 ذوب آهن | ساسان انصاری (دقیقه 90): ساسان انصاری پشت توپ ایستاد و بر خلاف جهت حرکت محمد رشید مظاهری، توپ را به سمت چپ دروازه زد و حساب کار 2-1 شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید