2018-01-12T16:20:50+03:30

مشکی پوشان 0-1 پرسپولیس؛ گلزنی گل نزن ها در دقیقه 90!

پرسپولیس در دقایق پایانی پیروزی را بدست آورد.

مشکی پوشان 0-1 پرسپولیس؛ گلزنی گل نزن ها در دقیقه 90!

طرفداری- از سری رقابت های لیگ برتر، جام خلیج فارس و در هفته نوزدهم دو تیم مشکی پوشان و پرسپولیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه  پیروزی 1 بر 0 پرسپولیس به پایان رسید.

مشخصات بازی

مشکی پوشان 0-1 پرسپولیس
لیگ خلیج فارس، هفته نوزدهم
جمعه، 22 دی ماه 96
ورزشگاه ثامن مشهد – ساعت 14:30
پیام حیدری – سعید علی نژادیان – امیررضا آشور ماهانی – حسین زیاری/ناظر : فریدون اصفهانیان 
کارت زرد: عمران زاده، عسکری و امرایی برای مشکی پوشان و کامیابی نیا و ربیع خواه برای پرسپولیس 
گل: علی علیپور در دقیقه 90


ترکیب دو تیم


گزارش بازی

پرسپولیس در تلاش بود که در نیمه اول کار مشکی پوشان را یکسره کند اما خلاقیت سرخ ها در ایجاد موقعیت کم بود و شاگردان برانکو بیشتر سعی داشتند با ارسال از کناره ها بر روی دروازه تیم عنایتی موقعیت سازی کنند.

در دقیقه 18 و 27 به ترتیب علیپور و احمد زاده موقعیت داشتند که با ضربه سر دروازه مشکی پوشان را باز کنند اما موفق به این کار نشدند. 

در دقیقه 28 فرار علیپور به سمت دروازه مشکی پوشان با بیرون آمدن عین افشار بی نتیجه ماند. در دقایق 36 و 38 علیپور و احمد زاده موقعیت گلزنی داشتند که ضربه سر علیپور از کنار دروازه و شوت احمدزاده از بالای دروازه به بیرون رفت. در دقیقه 40 اما بهترین موقعیت پرسپولیس را گادوین منشا از دست داد و در دقیقه 40 پاس خوب علیپور را به بیرون زد تا نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد.

موقعیت سوزی سرخ ها در نیمه دوم نیز ادامه داشت و در دقایق 49 و 64 علیپور می توانست دروازه مشکی پوشان را باز کند اما توپ های او راهی به دروازه نداشت. 

سیامک نعمتی جایگزین منشا شد و پرسپولیس فشار خود بر روی دروازه مشکی پوشان را افزایش داد و در نهایت در دقیقه 90 روی فرصت طلبی نعمتی و اشتباه مدافع مشکی پوشان پرسپولیس صاحب موقعیت شد و علی علیپور در دقیقه 90 تیر خلاص را زد.

یک دقیقه بعد فرشاد احمدزاده باز هم یک موقعیت تک به تک را از دست داد تا بازی با همین نتیجه 1 بر 0 به پایان برسد و پرسپولیس با 3 امتیاز ثامن را ترک کند.


شرح گل 

در دقیقه 90 اشتباه مدافع مشکی پوشان در دفع توپ باعث شد نعمتی فرصت طلب صاحب توپ شود و در نهایت ارسال امیری  علیپور را در موقعیت گلزنی قرار داد و علیپور گل پیروزی سرخ ها را به ثمر رساند.


خلاصه بازی

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید