2018-01-12T17:48:44+03:30

گواردیولا: بازی در آنفیلد یک آزمون واقعی است؛ لیورپول در بهترین فرمش قرار دارد

پپ از یک چالش زیبا و دشوار می‌گوید.

گواردیولا: بازی در آنفیلد یک آزمون واقعی است؛ لیورپول در بهترین فرمش قرار دارد

طرفداری - پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی حساس با لیورپول شرکت کرد.

سیتیزن‌ها که با اختلافی ۱۵ امتیازی در صدر جدول جا خشک کرده‌اند، روز یکشنبه در دیداری دشوار و البته مهیج در آنفیلد به مصاف لیورپولی می‌روند که این هفته‌ها نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. به گزارش سایت رسمی منچسترسیتی، پپ در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی گفت:

گابریل ژسوس احتمالا دو تا سه هفته دیگر برگردد. او دیروز در بارسلونا بود و باید برای بازی با بازل آماده باشد. به نظرم کمپانی برای بازی با لیورپول آماده نیست. اما بقیه همه آماده بازی کردن هستند. 

رفتن به آنفیلد یک آزمون واقعی است. یکی از معتبرترین ورزشگاه ها و تیم‌های دنیا. بازی بزرگ و جذابی در پیش داریم و می‌رویم تا جایی که ممکن است برنامه ریزی کنیم تا بدانیم قرار است چه اتفاقاتی در زمین بازی بیفتد. طلسم آنفیلد؟ به چنین چیزهایی باور ندارم اما در ۴۵ سال اخیر منچسترسیتی تنها دو بار در آنفیلد پیروز شده و این، معنای زیادی دارد و نشان می دهد که بازی در این ورزشگاه چقدر دشوار است. رکوردهای برای شکسته شدن هستند. شاید یکشنبه سرخیو این رکورد را بشکند. 

الکسیس سانچز: روی بازی با لیورپول تمرکز کرده‌ام. اگر جای بازیکنانم بودم، شخصا دوست نداشتم مربی‌ام درباره بازیکنان دیگر تیم‌ها حرف بزند.

اگر می خواهید قهرمان شوید، باید این دست بازی‌ها را ببرید. در این فصل این کار را کرده‌ایم اما هنوز به آنفیلد - لیورپول - و ومبلی - تاتنهام - نرفته‌ایم. بازی با لیورپول بسیار مهم است تا دوباره بفهمیم آیا این فصل می‌توانیم کارهای بزرگی انجام بدهیم یا نه. 

استقبال از استرلینگ: این اولین باری نیست که رحیم به آنفیلد برمی گردد. او حالا پخته تر و با تجربه تر شده و البته که باید روز یکشنبه آرام باشد و بازی خودش را انجام دهد.

فرناندینیو دقیقا می‌داند باید در بازی یکشنبه چه کار کند. تا جایی که ممکن است، حواسمان به دقایقی که او بازی کرده هست. فرناندینیو بازیکنی کلیدی برای ماست.

یورگن کسی است که همیشه دوست دارد تهاجمی بازی کند. بدون هیچ ترسی. به نظرم بازی خوب و زیبایی خواهد شد. امیدوارم بهتر از فصل گذشته در آنفیلد کار کنیم. این هدف ماست و می‌خواهیم شجاعت به خرج دهیم. این دست بازی‌ها، ذهنیت شما را نشان می‌دهند. بازی با لیورپول یک آزمون دیگر برابر تیمی واقعا خوب است. در حالی با لیورپول بازی می‌کنیم که در بهترین فرمش قرار دارد. با فن دایک آنها حتی بهتر از قبل هم شده‌اند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید