2018-01-12T18:32:56+03:30

استقلال 1-1 سایپا؛ در روز رکورد شکنی حسینی، آبی ها 3 امتیاز خانگی را از دست دادند

دیدار استقلال و سایپا برنده نداشت.

استقلال 1-1 سایپا؛ در روز رکورد شکنی حسینی، آبی ها 3 امتیاز خانگی را از دست دادند

طرفداری- تیم های استقلال و سایپا در چارچوب هفته نوزدهم لیگ برتر فردا به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی 1-1 به پایان رسید.
 

اطلاعات بازی

استقلال تهران - سایپا تهران- ورزشگاه آزادی تهران- ساعت 16:35
موعود بنیادی – آرمان اسعدی – محمدرضا مدیرروستا – وحید صالحی - ناظر: اسماعیل صفیری

گلزنان: داریوش شجاعیان (دقیقه 21)؛ رضا اسدی (دقیقه 85)

ترکیب دو تیم

 

گزارش بازی

نیمه اول:
در دقیقه 3 ضربه خطرناک قلی زاده را سید حسین حسینی دراز کش در اختیار گرفت. در دقیقه 6 ضربه آرمان رمضانی با فاصله از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 9 با ضد حمله تیم سایپا توپ به علی قلی زاده رسید که علی قلی زاده با حسین حسینی تک به تک شد اما ضربه قلی زاده از بالای دوازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 28 پاس فرشید اسماعیلی به امید ابراهیمی رسید که شوت ابراهیمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت. در دقیقه 43 ضربه سر خطرناک رضا علیاری با فاصله کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت. در دقیقه 45 ضربه سر خطرناک آرمان رمضانی با فاصله از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.
نیمه دوم:
در دقیقه 48 شوت خطرناک آرمان رمضانی را سید مجید حسینی در دهان دروازه دور کرد. در دقیقه 52 شوت خطرناک مهدی ترابی بعد از برخورد به تیرک دروازه و سر سید حسین حسینی به بیرون رفت. در دقیقه 59 پاس امید ابراهیمی به فرشید اسماعیلی رسید که شوت اسماعیلی با فاصله کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت. در دقیقه 71 ضربه 69 ضربه سر عباس زاده روی ارسال از کنار به تیرک دروازه استقلال برخورد کرد. در دقیقه 72 علی قلی زاده با سید حسین حسینی تک به تک شد اما حسینی در مقابل قلی زاده ایستادگی کرد و دروازه استقلال باز نشود. در دقیقه 94 توپ به علی قربانی رسید و در حالی که قربانی با دروازه بان تک به تک شده بود توپ را به بیرون زد.

شرح گل ها

دقیقه 21؛ داریوش شجاعیان (استقلال 1-0 سایپا) : ارسال فرشید باقری با ضربه سر داریوش شجاعیان همراه شد که این ضربه را حامد فلاح زاده برگشت داد اما توپ برگشتی را شجاعیان تبدیل به گل کرد.

دقیقه 85؛ رضا اسدی (استقلال 1-1 سایپا): ارسال کرنر بازیکنان سایپا را رضا اسدی با ضربه سر تبدیل به گل تساوی کرد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید