2018-01-12T17:58:30+03:30

رجب زاده: بازی های آسیایی شرایط ویژه ای دارد که با لیگ قابل قیاس نیست

رجب زاده می گوید سپاهان فشار زیادی روی دروازه تیمش ایجاد کرد.

رجب زاده: بازی های آسیایی شرایط ویژه ای دارد که با لیگ قابل قیاس نیست

به گزارش خبرنگار طرفداری- مهدی رجب زاده، کاپیتان ذوب آهن پس از پیروزی 2-1 تیمش مقابل سپاهان تصریح کرد بازی خیلی خوبی انجام شد و دو تیم موقعیت های گلزنی زیادی داشتند.

رجب زاده صحبت هایش را اینگونه آغاز کرد و گفت:

خدا را شکر بازی خیلی خوبی بود. من به هر دو تیم تبریک می گویم؛ هم سپاهان و هم ذوب آهن. موقعیت های زیادی ایجاد شد و انصافا نباید از حق بگذریم. سپاهان فشار زیادی روی دروازه ما ایجاد کرد. آن ها به خصوص در نیمه اول موقعیت های زیادی داشتند. به نظرم خیلی موقعیت ایجاد کردند و بچه های ما با هوش کار کردند. خط دفاعی خوب بود و دروازه بان نیز یکی، دو موقعیت را مهار کرد. در نیمه اول چند موقعیت خوب داشتیم که توانستیم یکی از آن ها را تبدیل به گل کنیم. وقتی 1-0 به رختکن آمدیم، شرایط برایمان بسیار خوب شد.

وی افزود:

نیمه دوم نیز سعی داشتیم بازی را حفظ کنیم و توانستیم روی ضد حمله به آن ها گل بزنیم. فارغ از نتیجه که چه تیمی به پیروزی رسید و چه تیمی شکست خورد، به نظر من بازی خیلی خوبی بود و موقعیت های خیلی زیادی ایجاد شد. هر کدام از تماشاچیان که این بازی را دیده باشند لذت برده اند.

او درباره حضور ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا نیز گفت:

خدا را شکر طی هفته های اخیر امتیازات خوبی به دست آوردیم. شرایطمان بد نیست. البته بازی های آسیایی شرایط ویژه ای دارد که با لیگ قابل قیاس نیست. به هر صورت تیممان اکنون شرایطی را دارد که بتواند عملکرد خوبی در بازی های آسیایی داشته باشد. همه تلاشمان را می کنیم اما چیزی قابل پیش بینی نیست.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید