2018-01-12T17:31:38+03:30

برانکو: پرسپولیس شایسته برد مقابل مشکی پوشان بود؛ درگیری انصاری و بیرانوند؟ این مسائل در فوتبال طبیعی است

سرخ پوشان در دقایق انتهایی مسابقه موفق به شکست حریف شدند.

برانکو: پرسپولیس شایسته برد مقابل مشکی پوشان بود؛ درگیری انصاری و بیرانوند؟ این مسائل در فوتبال طبیعی است

طرفداری- در چارچوب لیگ برتر خلیج فارس، پرسپولیس موفق شد با نتیجه 1 به 0 مشکی پوشان را در مشهد مغلوب کند.

به نقل از فارس، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی باشگاه پرسپولیس در نشست خبری پس از این مسابقه در جمع خبرنگاران گفت:

بازی خوبی هواداران دیدند. از بازی بازیکنان راضی هستیم. مشکی‌پوشان هم بازی خوبی کرد. از موقعیت‌های زیادمان استفاده نکردیم تا اینکه در دقایق آخر گل زدیم.هواداران بدون توهین فقط تیم خود را تشویق کردند و فضا بسیار خوب بود. شور و نشاط خوبی وجود داشت و از آنها تشکر می‌کنم.

وی افزود:

یک روز خوب را پشت سر گذاشتیم هیچ توهینی صورت نگرفت. از هواداران ممنون هستم. در نشست قبل بازی هم گفتم توجه خاصی به این بازی داریم شاهد بودید که در بازی چه اتفاقاتی افتاد و به بازیکنان بابت اراده‌ای که داشتند تبریک می‌گویم. سزاوار برد بودیم شانس‌های زیادی داشتیم. ولی در دقایق پایانی گل زدیم. از میزبان و فضای مطلوبی که در ورزشگاه وجود داشت تشکر می‌کنم. ما دنبال بهترین نتیجه هستیم و همیشه تلاش می‌کنیم تا پیروز شویم. دین‌مان را به بهترین شکل به هواداران ادا کرده و همیشه تلاش می‌کنیم تا باعث شادی آنها شویم. 

وی در مورد درگیری محمد انصاری و علیرضا بیرانوند خاطرنشان کرد:

این مسائل در فوتبال طبیعی است مهم حس اتحاد است شما در این بازی نکات خوبی دید مثل اینکه علی علیپور گل دوازدهمش را به ثمر رساند، روند خوب منشا ادامه پیدا کرد و اینکه ما توانستیم سه امتیاز بازی را به دست بیاوریم. 

وی افزود:

برای ما مهم است که در دیدارهای خانگی و خارج از خانه برنده شویم. فقط مقابل پیکان و الهلال شکست خوردیم. قهرمان ایران هستیم و وظیفه داریم تلاش کنیم تا بهترین شرایط را داشته باشیم. انضباط باید سرلوحه کار ما باشد. منشا و احمدزاده مسئله‌ای بین‌شان به وجود آمد که از سوی باشگاه جریمه شدند. علیپور هم در این هفته به خاطر دیر رسیدن به تمرین جریمه کردیم.  

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره اینکه به نظر می‌رسد تیمش خیلی به علیپور متکی است، عنوان کرد:

در فوتبال این مسائل وجود دارد. ما نسبت به بقیه تیم‌ها شاید ضعیف شده باشیم. این ضعیف‌ شدن‌مان به این خاطر است که توسط فیفا جریمه شده و نمی‌توانیم بازیکن جدید بگیریم. همزمان با این مسئله مهدی طارمی را که بهترین گلزن‌مان است و آقای گل دو فصل اخیر لیگ برتر و همچنین لیگ قهرمانان سال قبل بود، از جمع ما جدا شد. علیپور از حداقل فرصت‌ها استفاده کرده و توانسته 12 گل برای ما به ثمر برساند. البته ما از منشا هم انتظار داریم به مانند حضورش در پیکان گل بزند. 

وی در واکنش به این سؤال که آیا با توجه به محرومیت‌شان در جذب بازیکن از بازیکن جوان تیمش استفاده کند، گفت:

من بعد از جریمه شدن از سوی فیفا گفتم از داشته‌های‌مان راضی‌ام و به اندازه کافی بازیکن خوب داریم. در کنار این نفرات یک گروه بازیکن جوان هم داریم. توجه کنید که ما پرسپولیس و قهرمان ایران هستیم. راحت نیست که یک بازیکن در پرسپولیس راحت فرصت به دست بیاورد و بازی کند. این وظیفه بازیکنان است که بیشتر تلاش و کار کنند تا به چیزی که می‌خواهند، برسند. 

برانکو در واکنش به صحبت‌های اخیر شفر مبنی بر اینکه او رئیس کمیته انضباطی است و بازیکن محروم می‌کند، یادآور شد:

بله من رئیس این کمیته هستم! علیپور را جریمه کردم، چون دیر به محل تمرین آمده بود. هفته قبل هم منشا و احمدزاده را جریمه کردم، چون رفتار خوبی نداشتند. بله من جریمه می‌کنم! 

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه منظور شفر این بوده که او رئیس کمیته انضباطی فدراسیون است و بازیکنان همه تیم‌ها را جریمه می‌کند، عنوان کرد:

نمی‌دانم منظورتان چیست. شاید من دوباره بخواهم جریمه کنم. شاید پندار خمارلو را هم جریمه کردم! مگر من جپاروف را محروم کردم؟! او را کمیته انضباطی فدراسیون محروم کرد. تعجب می‌کنم چطور جرأت کردند که جپاروف را محروم کنند. او را طبق قرارداد جریمه کردند یا همین طوری؟! 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید