2018-01-12T19:25:59+03:30

قطبی و اسکوچیچ، گزینه های احتمالی سرمربیگری خونه به خونه؛ قلب شیر به ایران باز می گردد؟

به نظر می رسد مسئولان باشگاه خونه به خونه برای انتخاب جانشین جواد نکونام بر روی نیمکت این تیم دست به کار شدند.

قطبی و اسکوچیچ، گزینه های احتمالی سرمربیگری خونه به خونه؛ قلب شیر به ایران باز می گردد؟

طرفداری- پس از استعفای جواد نکونام از سرمربیگری تیم فوتبال خونه به خونه بابل، از این شهر شایعاتی مبنی بر مذاکرات مسئولان باشگاه خونه به خونه با افشین قطبی و دراگان اسکوچیچ برای جانشینی جواد نکونام به گوش می رسد.

جواد نکونام پس از نتایج مطلوبی که با تیم خونه به خونه در جام حذفی و همچنین لیگ دسته اول فوتبال کشور کسب کرده بود، گویا برای ادامه همکاری با مسئولان خونه به خونه دچار مشکل شد و همین امر باعث شد تا استعفای خود را به صورت کتبی در اختیار مسئولان باشگاه قرار دهد.

به گزارش خبرنگار طرفداری، در حالیکه قاسم حسن زاده، مالک باشگاه خونه به خونه اعلام کرده بود استعفای نکونام را نپذیرفته و در تلاش است تا او را به این تیم باز گرداند، اما حواشی و شنیده های اطراف این باشگاه حکایت از آن دارد که مسئولان این تیم برای تعیین جانشین نکونام دست به کار شدند. گویا افشین قطبی و دراگان اسکوچیچ از گزینه های اصلی مدنظر مسئولان خونه به خونه برای جانشینی جواد نکونام بر روی نیمکت این تیم هستند که قرار است مذاکرات با آن ها پس از بازی با مس کرمان شروع شود.

اسکوچیچ و قطبی در سطح آسیا مربی های شناخته شده ای هستند که سابقه فعالیت در فوتبال کشورمان را دارند. قطبی با سرمربیگری پرسپولیس به عنوان قهرمانی لیگ برتر رسید و اسکوچیچ نیز سابقه سرمربیگری در تیم ملوان بندر انزلی را دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید