2018-01-12T21:36:42+03:30

مورینیو: در مورد سانچز نمی خواهم چیزی بگویم؛ جواب توهین کونته را با سکوت می دهم

مورینیو اعلام کرد سانچز بازیکن فوق العاده ای است، اما همانطور که دوست ندارد سایرین در مورد بازیکنانش صحبت کنند، او هم در مورد بازیکنان سایر تیم ها حرفی نخواهد زد.

مورینیو: در مورد سانچز نمی خواهم چیزی بگویم؛ جواب توهین کونته را با سکوت می دهم

طرفداری- از هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر انگلیس، تیم های منچستریونایتد و استوک سیتی به مصاف هم خواهند رفت.

ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی شیاطین سرخ، در نشست مطبوعاتی پیش از بازی شرکت کرده و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

در مورد سانچز

نمی دانم آیا کار درستی است یا نه که در مورد بازیکنان سایر باشگاه ها صحبت کنیم. اگر کسی در مورد بازیکن من صحبت کند و بگوید که علاقمند است او را در تیمش داشته باشد، چندان هم خوشحال نخواهم شد. سانچز بازیکن آرسنال است و نمی دانم، شاید آخر هفته برای این تیم بازی کند. پس فکر نمی کنم صحبت در مورد او صحیح باشد. در کل می توانم بگویم من، مدیران منچستریونایتد و مالکان، چندان به نقل و انتقالات ژانویه اعتقاد نداریم. دوست نداریم بازیکنی را فقط به خاطر خریدن، بخریم. انجام دادن کاری، آن هم بی رغبت اصلا درست نیست. عقیده داریم بعضی بازیکنان در فوتبال وجود دارند که وقتی شانس جذب شان در ژانویه، مارس یا جولای پیش می آید، نباید تعلل کنید. اما در مورد سانچز نمی خواهم کلمه ای بر زبان بیاورم. تنها چیزی که می توانم بگویم این است که او یک بازیکن عالی ست. به غیر از این چیزها، او بازیکن آرسنال است و حس می کنم بیشتر از این، نباید چیزی بگویم.

در مورد کونته و جنجال های اخیر

نه فکر می کنم وقتی شخصی به شخص دیگر توهین می کند، می توان انتظار جواب داشت یا می شود سکوت کرد. اولین بار که او به من توهین کرد، جوابش را دادم. جوابی که فکر می کنم به درستی سرجایش نشست و از نقطه ای که او ضعف دارد، به او ضربه زد. او دوباره به من توهین کرد. حال رویه ام را عوض کرده ام و کار به اهانت و تحقیر کشیده شده و برای من وقتی موضوع به اینجا کشیده شود، سکوت می کنم و این، یعنی پایان داستان.

 زلاتان ابراهیموویچ

زلاتان مصدوم شده و به طور کلی از شرایط خودش راضی نیست. او مانند یک ببر جنگید و خواست که برگردد. او تشنه بازی کردن بود. می خواست بازی کند و دقایقی به دست آورد. اول 60 دقیقه بازی کرد، در دومی از ابتدا بازی را شروع کرد و در دیگری 45 دقیقه فرصت داشت، اما ظاهرا از شرایطش راضی نبود و حس خوبی نداد. با پزشکان مشاوره کرد و نظرات سایرین را هم پرسید. تصمیم گرفتیم مداوارا را متوقف کنیم تا هروقت زلاتان خواست، به تیم برگردد. تاریخ قبلی برای بازگشتش به میادین پایان ژانویه و اوایل فوریه بود. بیایید امیدوار باشیم که سر وقت، حس خوبی پیدا کرده و برگردد.

سفر تیم به دوبی

 خیلی خوب بود. امکانات باورنکردنی بودند. امکانات بهتر از هر باشگاه دیگری در دنیا بود. شرایط برای کارکردن خارق العاده بود. هوای خوبی بود و سه روز تمرین در این آب و هوا عالی ست. خیلی خیلی خوب بود. خوشختانه می توانیم شرایط خودمان را بهبود ببخشیم. بازی مان دوشنبه است و از این جهت شانس آورده ایم. یک روز اضافی برای استراحت و شروع دوباره تمرینات.

استوک سیتی

 آن ها یک مربی دارند. در داخل باشگاه شان نبوده ام، اما از بیرون می بینم که مربی استوک توانایی و مهارت فوق العاده ای دارد. تیم متحد و قدرتمندی هستند. اد به کاری که هیوز شروع کرده ادامه می دهد، پس برای بازیکنان سخت نخواهد بود. اد هم راه هیوز را ادامه خواهد داد. نوع تمرینات هم یکی است، پس شاهد تغییرات عجیب و بزرگ نخواهیم بود که کار درستی است. اد، شرایط خوبی برای کار کردن دارد و مانند همیشه، برای به دردسر انداختن ما، به اولدترافورد می آیند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید