2018-01-13T00:54:16+03:30

بایر لورکوزن 1-3 بایرن مونیخ؛ سوپر گل هامس و باوارایی هایی که فقط می دانند پیروز شوند

بایر لورکوزن، میزبان بایرن مونیخ بود.

بایر لورکوزن 1-3 بایرن مونیخ؛ سوپر گل هامس و باوارایی هایی که فقط می دانند پیروز شوند

طرفداری- تیم هایبایر لورکوزن و بایرن مونیخ از سری مسابقات هفته هجدهم بوندس لیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت باوارایی ها موفق شدند به پیروزی برسند.

مشخصات بازی

روز و تاریخ بازی: جمعه | 22 دی 1396 هجری شمسی | 12 ژانویه 2017 میلادی
تورنمنت: بوندس لیگا
گلزنان بازی؛

فولاند (دقیقه 70)

خاوی مارتینز (دقیقه 32)، فرانک ریبری (دقیقه 59) و هامس رودریگز (دقیقه 91)

اتفاق ویژه

تکمیل می شود...

 

 

 

ترکیب ابتدایی بازی

به زودی...
* برای مشاهده آمار دقیق بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح بازی

نیمه اول؛

بازی از همان ابتدا سرعتی و پر جنبش و جوش آغاز شد. باوارایی ها در دقیقه 4 بازی فرصت داشتند خیلی زود به گل برسند اما ریبری نتوانست حرکت خوب روبن را کامل کند.

بلافاصله یاران بایر لورکوزن توسط برانت ضد حمله زدند که این موقعیت هم نتیجه ای به دنبال نداشت. بازیکنان لورکوزن تا دقیقه 20 مسابقه، سوار بر بازی بودند اما موقعیت خاصی را روی دروازه ایجاد نکردند.

تنها موقعیت جدی تیم بایر لورکوزن، ضربه سر مدافع این تیم بود که با اختلافی اندک به بیرون رفت. شاگردان هاینکس در ادانه نبض بازی را در دست گرفتند و در دقیقه 32 موفق شدند توسط مارتینز به گل برسند.

بعد از گل شاهد حملات خاصی از دو تیم نبودیم و بیشتر تیم بایرن مونیخ صاحب توپ و میدان بود. این نیمه با همان نتیجه 1-0 به پایان رسید.

بایرن مونیخ - بایر لورکوزن  بوندس لیگا - پایان نیمه اولنیمه دوم؛

تکمیل خواهد شد...

 

شرح گل ها

گل اول بایرن مونیخ توسط خاوی مارتینز در دقیقه 32؛ سانتر خوب روبن روی دروازه از روی نقطه کرنر باعث شد توپ روی سر ویدال فرود بیاید او ضربه را به مدافع حریف کوبید و در ریباند، مارتینز موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

گل دوم بایرن مونیخ توسط فرانک ریبری در دقیقه 59؛ شوت اولرایش و ضربات تک ضرب روبن و هامس توپ را به ریبری رساند تا او با حرکت انفرادی خودش، تور دروازه لورکوزن را برای بار دوم به لرزه دراورد.

گل اول بایر لورکوزن توسط فولند در دقیقه 70؛ حرکت فوق العاده فولاند و فرذیب دادن چنند بازیکن بایرن مونیخ در پشت محوطه جریمه این تیم و در نهایت شوت او با برخورد به زوله، به گل تبدیل شد.

خلاصه بازی

به زودی...

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید واژه‌ها : بایر لورکوزن-بایرن مونیخ - منبع: tarafdari