2017-08-12T17:58:19+04:30

واتفورد ۳-۳ لیورپول؛ شروع بد آقای کلوپ در فصل جدید لیگ برتر

خط دفاعی قرمزها مانند فصول گذشته فاجعه دفاع کرد.

واتفورد ۳-۳ لیورپول؛ شروع بد آقای کلوپ در فصل جدید لیگ برتر

طرفداری- تیم های واتفورد و لیورپول از ساعت ۱۶:۰۰ به وقت ایران در استادیوم ویکاریج رود به مصاف هم رفتند.

مشخصات بازی

شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ (۱۲ آگوست ۲۰۱۷)

هفته اول لیگ برتر انگلستان ۲۰۱۷/۱۸

گلزنان و دقایق: اوکاکا (8)، دوکوره (32) ، بریتوس (94)برای واتفورد؛ مانه (29)، فیرمینو (55)، صلاح (57) برای لیورپول

شرح بازی

در دقیقه 7 مسابقه روی اشتباه هندرسون در میانه میدان واتفورد یک ضد حمله را ترتیب داد که بازیکن این تیم با وارد محوطه جریمه شد ولی ضربه وی با برخورد به مدافعان راهی کرنر شد. در دقیقه 38 مسابقه توپ در محوطه جریمه به محمد صلاح رسیده و وینگر مصری با دروازه بان واتفورد تک به تک می شود ولی توپ را با اختلاف زیاد به بالا می زند. در اوقات تلف شده نیمه اول، کرنر لیورپولی ها ارسال شده ولی ضربه سر مانه با اختلاف کم به بیرون می رود تا قرمزها نیمه اول را بازنده به رختکن بروند.

نیمه دوم با انگیزه بالای لیورپول برای جبران شروع می شود. در دقیقه 54 محمد صلاح در محوطه جریمه در حالت تک به تک قرار گرفته و گومز، دروازه بان واتفورد روی او خطا می کند تا ضربه پنالتی برای لیورپول اعلام شود. در دقیقه 64 پاس بلند هندرسون به سمت چپ برای مورنو فرستاده شده و مدافع چپ ضربه محکمی به سمت دروازه می زند که گومز توپ را راهی کرنر می کند. کرنر روی دروازه ارسال می شود که ماتیپ با ضربه سر توپ را به تیرک دروازه واتفورد می زند. در دقیقه 70 مسابقه کرنر برای لیورپولی ها به دست آمده و الکساندر آرنولد سانتر می کند که ضربه سر لوورن را گومز دفع می کند. در دقیقه 71 مورنو نفوذ کرده و پاس به سمت راست برای صلاح می فرستد که ضربه وینگر مصری از بالای دروازه با اختلاف به بیرون می رود. در دقیقه 77 مسابقه مانه از پشت محوطه جریمه حرکتی را آغاز کرده و پاس در عمقی به سمت چپ برای صلاح می اندازه که وینگر مصری در حالت تک به تک توپ را به بیرون می زند. در دقیقه 86 مانه در یک ضد حمله در سمت چپ صاحب توپ شده و پاس رو به بیرون به وینالدوم می دهد که هافبک هلندی با بی دقتی ضربه اش را به بیرون می زند. در دقیقه 93 مسابقه پشت محوطه جریمه آندره گری یک ضربه محکم می زند که مینیوله به خوبی توپ را راهی کرنر می کند.

برای مشاهده آمار دقیق بازی، به صفحه اختصاصی این دیدار در بخش نتایج زنده طرفداری مراجعه کنید.

شرح گل ها

واتفورد 1-0 لیورپول| اوکاکا (دقیقه 8): سانتر هولواس از روی کرنر از سمت راست روی دروازه لیورپول سانتر شد و اوکاکا با یک ضربه سر محکم گل اول تیمش را به ثمر رساند.

واتفورد 1-1 لیورپول| مانه (دقیقه 29): سادیو مانه پشت محوطه جریمه به مورنو پاس می دهد. مورنو به امره جان پاس داده و هافبک آلمانی تک ضرب به مانه در محوطه جریمه پاس می دهد و مهاجم سنگالی در شرایط تک به تک گل تساوی را به ثمر می رساند.

واتفورد 2-1 لیورپول| دوکوره (دقیقه 32) روی به هم ریختگی دفاع لیورپول، هافبک واتفورد از سمت راست وارد محوطه لیورپول شده و پاس عرضی در دهانه دروازه می دهد که مدافعان لیورپول از دفع آن عاجز بوده و دوکوره در دهانه دروازه گل دوم تیمش را به ثمر می رساند.

محمد صلاحروبرتو فیرمینو

واتفورد 2-2 لیورپول| فیرمینو (دقیقه 55): محمد صلاح در محوطه جریمه یک ضربه پنالتی به دست می آورد. فیرمینو پشت توپ ایستاده و ضربه را به سمت چپ و خلاف جهت دروازه بان می زند تا بازی بار دیگر به تساوی کشیده شود.

محمد صلاح

واتفورد 2-3 لیورپول| محمد صلاح (دقیقه 57): پاس بلند لوورن در محوطه جریمه به فیرمینو رسیده و وی توپ را از بالای سر دروازه بان عبور می دهد که در دهانه دروازه صلاح توپ را به تور دروازه می چسباند.

واتفورد 3-3 لیورپول| بریتوس (دقیقه 94): کرنر واتفورد ارسال شده و در محوطه جریمه توپ به بریتوس می رسد و ضربه او با برخورد به تیرک افقی سپس وارد دروازه می شود. این گل در شرایط مشکوک به آفساید به ثمر رسید.

دانلود ویدیوی خلاصه بازی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید