2017-08-12T17:43:41+04:30

مارکا: رئال مادرید قید خرید مهاجمی جدید را زده و بار دیگر به BBC اعتماد می‌کند

خبری از خرید جدید در خط حمله نخواهد بود.

مارکا: رئال مادرید قید خرید مهاجمی جدید را زده و بار دیگر به BBC اعتماد می‌کند

طرفداری - باشگاه رئال مادرید پس از جلسه‌ای که به تازگی با زین الدین زیدان داشته، تصمیم گرفته خرید جدیدی انجام ندهد و به خصوص در خط حمله، برای چهارمین فصل به مثلث BBC اعتماد کند.

به گزارش مارکا، با خرید تئو هرناندز و بازگشت خسوس وایخو در کنار بازگرداندن مارکوس یورنته و جذب دنی سبایوس، به نظر نمی‌رسد زیدان چیز دیگری در خط دفاع و هافبکش بخواهد. تنها گمان این می‌رفت که با جدایی آلوارو موراتا و قابل اعتماد نبودن بورخا مایورال و البته، جدایی ماریانو دیاز - که این هفته‌های در لیون خوش می‌درخشد - کهکشانی‌ها خریدی در خط حمله داشته باشند. این برنامه وجود داشت و پرز تلاش زیادی برای جذب کیلیان ام باپه انجام داد اما نهایتا از تصمیمش منصرف شد.

حالا و پس از جلسه با زیدان، تصمیم بر این شده که تیم، همین طور که هست، بماند. این یعنی مادرید برای چهارمین فصل متوالی به مثلث BBC اعتماد خواهد کرد. با این تفاوت که این سه بازیکن دیگر مانند سابق، غیرقابل تعویض نیستند. اتفاقی که فصل گذشته به کرات رخ داد و حتی رونالدو نیز بسیاری از بازی‌ها را به صلاحدید زیدان از دست داد. حالا و پس از درخشش‌های بی نظیر ایسکو، احتمال اینکه زیزو به کلی به سیستم 4 هافبکه روی بیاورد و یکی از اضلاع مثلث خط حمله‌اش را نیمکت نشین کند، کم نیست. اما درباره آینده بنزما، بیل و رونالدو جای شبهه‌ای نیست. هر سه علی‌رغم شایعاتی که وجود داشت و دارد، حداقل برای یک فصل دیگر در برنابئو خواهند ماند. 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید