2017-08-12T17:39:45+04:30

ادرسون: گابریل ژسوس و فرناندینیو به من گفتند که منچسترسیتی، تاریخ فوق العاده ای دارد

سنگربان تازه وارد آبی آسمانی ها نگاهی خوشبینانه به آینده دارد.

ادرسون: گابریل ژسوس و فرناندینیو به من گفتند که منچسترسیتی، تاریخ فوق العاده ای دارد

طرفداری - ادرسون مورائس، خرید جدید منچسترسیتی درباره دلایلش برای پیوستن به این تیم می گوید.

به گزارش manchestereveningnews، دروازه بان برزیلی فصل گذشته بنفیکا با مبلغی سنگین عازم منچسترسیتی شد و تلاش دارد تا در این تیم، جای کلودیو براوو را بگیرد و دروازه بان اصلی پپ گواردیولا شود.

 

او اذعان می کند که دو تن از هموطنانش، وی را در راه پیوستن به سیتی، راهنمایی کرده اند.

قبل از پیوستن به منچسترسیتی با گابریل ژسوس و فرناندینیو صحبت کردم. آن ها به من گفتند که سیتی، باشگاه بزرگی است و تاریخ فوق العاده ای دارد. آن ها به من درباره شهر منچستر هم گفتند. منچستر با شهری که در گذشته در آن زندگی می کردم، کمی متفاوت است. اینجا سردتر است! اما با وضعیت اینجا وفق یافته ام.

فکر می کنم که ژسوس می تواند گل های زیادی طی فصل جاری بزند. می توانیم این انتظار را از او داشته باشیم. به نظرم فصل خوبی خواهد داشت و قرار است حسابی بدرخشد. کلودیو براوو با شیلی تورنمنت خوبی (جام کنفدراسیون ها) را گذراند و با اعتماد به نفس بالایی به تیم بازگشته است. امیدوارم که هر دوی ما بتوانیم به تیم مان کمک کنیم و من مطمئنم که هر دوی ما آماده بازی خواهیم بود.

گواردیولا یکی از بهترین سرمربی های دنیا است. وقتی فهمیدم او می خواهد روی من حساب کند، بسیار خوشحال شدم. وقتی پیشنهاد منچسترسیتی را دریافت کردم، تعلل نکردم [و پیشنهاد آن ها را پذیرفتم]. گواردیولا می خواهد این سبک بازی ام را حفظ کنم؛ آغاز روند بازیسازی. او گفت که حالا انتخاب های بیشتری برای بازیسازی دارم و می توانم بازی را با توپ های بلند و کوتاه به جریان بیاندازم. مهم تر از همه، او از من می خواهد که از بازی ام لذت ببرم. به نظرم فشار مضاعفی بر روی من نیست. می دانم که تبدیل شدن به یکی از گرانقیمت ترین دروازه بان ها، وظیفه سنگینی را بر دوش من می گذارد. اما این موضوع، بر روی من تاثیری ندارد. آرام و آماده هستم تا به تیمم کمک کنم.

منچسترسیتی باشگاهی با جاه طلبی های زیاد برای کسب قهرمانی در این فصل است. این موضوع، مرا بسیار به خود مجذوب کرده بود. گواردیولا در حال ساخت ترکیبی جوان است؛ برای حال و آینده. آغاز فصل، عالی بود. روند وفق یافتنم، مناسب پیش می رود و تنها باید زبان جدید را یاد بگیرم. همیشه آرزوی بازی در فوتبال انگلیس را داشتم. به نظرم اینجا، رقابتی شدید و تنگاتنگ برای قهرمانی داریم که بسیار دیدنی است. به نظرم [حضور در این لیگ] هیجان انگیز است. لیگ برتر انگلیس، رقابتی غیرقابل پیش بینی است و هر تیمی می تواند در آن، قهرمان شود. نمونه اخیرش، لسترسیتی است؛ آن ها همه را غافل گیر کردند؛ زیرا هیچکس انتظار قهرمانی آن ها را نداشت.

از نظر من، حضور در لیگ برتر انگلیس می تواند یک نقطه اوج باشد. اینجا بازیکنان بزرگ زیادی بوده اند و خیلی از آن ها نتوانسته اند قهرمان این لیگ شوند. پس بازیکنی که قهرمان این لیگ می شود، در اوج قرار دارد. به ترکیب مان می نگرم و می توانم اذعان کنم که بازیکنان توانای زیادی داریم؛ بازیکنان باکیفیتی که می توانند به تیم، کمک کنند. به نظرم ترکیب مناسبی بین بازیکنان ثابت شده و بازیکنان جوان ایجاد شده است. این ترکیب، در آینده برای ما نتایج درخشانی رقم خواهد زد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید