2017-08-12T20:16:59+04:30

اوزه بیو دی فرانچسکو: از اینکه سرمربی آاس رم هستم، خوشحالم

سرمربی جالوروسی درباره خاطرات خود به عنوان بازیکن در این تیم می گوید.

اوزه بیو دی فرانچسکو: از اینکه سرمربی آاس رم هستم، خوشحالم

طرفداری- اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی آاس رم که به عنوان بازیکن چهار سال در این تیم حضور داشت، موفق شد همراه این تیم فاتح اسکودتو شود. دی فرانچسکو که به تازگی سرمربی آاس شده است، طی مصاحبه‌ای اعلام کرد از بازگشت به این تیم به عنوان سرمربی خوشحال است. سرمربی حال حاضر آاس رم درباره خاطراتی که به عنوان بازیکن در این تیم داشت می‌گوید.

به گزارش وب سایت رسمی باشگاه آاس رم، اوزه به یو دی فرانچسکو درباره بازگشت به جالوروسی به عنوان سرمربی گفت:

فکر می‌کنم مسیر درستی را برای به دست آوردن شانس در باشگاهی که بیشترین‌ها را در دوران بازی‌ام به من داد، انتخاب کردم. از اینکه سرمربی آاس رم هستم، خوشحالم؛ برای اینکه شادی و رضایتمندی زیادی اینجا داشتم و امیدوارم از آن حس‌ها در نقش جدیدی لذت ببرم. از آخرین باری که در آاس رم بودم، خیلی چیزها تغییر کرده است که شامل سازمان دهی و نزدیک شدن به اهداف است. اما همه این‌ها به شکل مثبتی پیشرفت کرده است.

دی فرانچسکو ادامه داد:

بازی که خیلی در خاطر من مانده است، دربی رم در فصل 1998/99 بود. چهار بازی متوالی را باخته بودیم و دو گل از لاتزیو عقب بودیم. گلی که من زدم، جرقه بازگرداندن نتیجه بود که توسط توتی تکمیل شد. بازی مساوی شد و خاطره‌ای ماندگار در ذهنم رقم خورد.

آاس رم - سری آ - Eusebio Di Francesco

دی فرانچسکو امسال همراه با آاس رم در لیگ قهرمانان حضور دارد و این اولین تجربه او به عنوان سرمربی است. سرمربی جالوروسی در این باره می‌گوید:

فکر می‌کنم این یک جهش برای من خواهد بود؛ اما آرام هستم. می‌خواهم تیمم با عزمی جدی با آن روبرو شود؛ نه با تعیین اهداف. باید آن را روز به روز با اشتیاق تجربه کنیم.

دی فرانچسکو درباره بازگشت الساندرو فلورنزی پس از پشت سر گذاشتن دو مصدومیت زانو گفت:

او ظرفیت بسیار خوبی برای هماهنگ شدن با همه وظایفش دارد و تلاش می‌کنم بیشترین ظرفیت‌ها را به وجود بیاورم. بازیکنان به مسئولیت‌های ویژه نیاز دارند؛ اما فلونزی نسبت به دیگران متفاوت است.

سرمربی آاس رم درباره تکنولوژی VAR هم گفت:

این تکنولوژی را دوست دارم و نیاز داریم آن را ارزیابی کنیم. اما فکر می‌کنم نمی‌تواند از مشکلات و خطاها جلوگیری کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید واژه‌ها : اوزه بیو دی فرانچسکو - منبع: tarafdari