2017-08-12T19:51:46+04:30

کمنتز 0-5 بایرن مونیخ؛ شروع طوفانی بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان

با دو گل در برابر کمنتز ، لواندوفسکی برای شروع خوب بوندس لیگا آماده می‌شود.

کمنتز 0-5 بایرن مونیخ؛ شروع طوفانی بایرن مونیخ در جام حذفی آلمان

طرفداری- تیم‌های کمنتز  و بایرن مونیخ در جریان مرحله اول رقابت‌های جام حذفی فوتبال آلمان از ساعت 18:00 به وقت ایران به مصاف یکدیگر رفتند.

مشخصات بازی

روز و تاریخ بازی: شنبه | 21 مرداد 1396 | 12 آگوست 2017

تورنمنت: جام حذفی آلما:

گل‌زنان: روبرت لواندوفسکی (20 و 60) - کینگزلی کومان (51) - فرانک ریبری (79) - متنس هوملس (89)

شرح بازی

بایرن مونیخ در خانه کمنتز  با ترکیب کامل به میدان آمده بود. اولین فرصت باواریایی‌ها نیز  در دقیقه 2 بازی به وجود آمد که ضربه سر لواندوفسکی از بالای دروازه به بیرون رفت. 5 دقیقه بعد، حرکت کومان از سمت راست زمین و ورود به محوطه جریمه کمنتز ، با واکنش دروازه‌بان تیم میزبان روبه‌رو شد تا نتیجه هم‌چنان مساوی بماند. با این‌حال، ضربه آزاد لواندوفسکی در دقیقه 20، حساب کار را 0-1 به سود بایرن مونیخ کرد. پس از گل بایرن مونیخ، باز هم فرصت‌هایی نصیب شاگردان آنچلوتی شد، از جمله ضربه سرکش ریبری از منتهی علیه سمت چپ محوطه کمینتس که از کنار دروازه این تیم با اختلاف کمی به بیرون رفت تا نیمه نخست با برتری یک گله بایرن مونیخ به پایان برسد.

روبرت لواندوفسکی - Robet Lewandowski

با آغاز نیمه دوم اما حملات بایرن مونیخ ادامه یافت و پس از این‌که در دقیقه 46، دروازه‌بان کمینتس ضربه مولر از پشت محوطه جریمه را راهی کرنر کرد، کینگزلی کومان موفق شد در دقیقه 51 گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر برساند. 9 دقیقه بعد نیزپس از این‌که یک موقعیت نصفه و نیمه برای کمنتز از دست رفت، لواندوفسکی موفق شد گل دوم خود را به ثمر برساند. بایرن مونیخ نیز که دست بردار نبود، باز هم به حملات خود ادامه داد و اگر بازیکنان این تیم، کمی با دقت‌تر بودند، می‌توانستند باز هم به گل برسند. اتفاقی که کمی بعدتر در دقیقه 79 با ضربه آزاد فرانک ریبری افتاد. در نهایت نیز این متس هوملس بود که کار را تمام کرد و با به ثمر رساندن گل پنجم بایرن مونیخ، روز فوق‌العاده‌ باواریایی‌ها را تکمیل کرد.

شرح گل‌ها

کمنتز 0-1 بایرن مونیخ | لواندوفسکی (دقیقه 20): روبرت لواندوفسکی روی یک ضربه ایستگاهی از پشت قوس محوطه جریمه، موفق شد دروازه کمنتز را باز کند.

کمنتز 0-2 بایرن مونیخ | کینگزلی کومان (دقیقه 51): در ضد حمله بازیکنان بایرن مونیخ، توپ در سمت راست به کینگزلی کومان رسد و این بازیکن با یک ضربه تمام‌کننده، موفق شد گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر برساند.

کمنتز 0-3 بایرن مونیخ | لواندوفسکی (دقیقه 60): روی پاس کومان از سمت راست محوطه جریمه، لواندوفسکی دروازه خالی روبه‌رو خود را باز کرد و اختلاف را به سه گل رساند.

کمنتز 0-4 بایرن مونیخ | فرانک ریبری (دقیقه 79): هافبک فرانسوی بایرن مونیخ با یک ضربه مستقیم، مانند گل اول لواندوفسکی، موفق شد در روز درخشان بایرنی‌ها گل‌زنی کند.

کمنتز 0-5 بایرن مونیخ | متس هوملس (دقیقه 89): روی ارسال آرین روبن از روی نقطه کرنر، متس هوملس در میانه محوطه جریمه یک ضربه سر استادانه زد تا اختلاف به پنج گل برسد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید