2017-08-12T21:50:32+04:30

سیمونه اینزاگی: آماده بازی سوپر کاپ مقابل یوونتوس هستیم؛ آن ها بدون بونوچی هم قدرتمند هستند

در آستانه دیدار سوپرکاپ ایتالیا، سیمونه اینزاگی از آخرین وضعیت عقاب ها می گوید.

سیمونه اینزاگی: آماده بازی سوپر کاپ مقابل یوونتوس هستیم؛ آن ها بدون بونوچی هم قدرتمند هستند

طرفداری- لاتزیو در دیدار سوپرکاپ ایتالیا، یکشنبه شب به مصاف یوونتوس خواهد رفت تا فینال سال گذشته کوپا ایتالیا، تکرار شود. سیمونه اینزاگی در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل بانوی پیر از آخرین وضعیت لاتزیو می گوید.

به نقل از Football-Italia، سیمونه اینزاگی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار سوپرکاپ مقابل یوونتوس، گفت:

ما در شرایط خوبی پا به این فینال خواهیم گذاشت؛ باید شجاع باشیم و به عنوان یک تیم متحد، برای هر توپی بجنگیم. افتخار می کنیم که در این جا هستیم و می خواهیم شانس خود را آزمایش کنیم. درست است که [اخیرا مقابل یوونتوس] بازنده بوده ایم اما در فوتبال شما از هیچ چیز مطلع نیستید. برای بازی فردا آماده خواهیم بود؛ پیش فصل خوبی را سپری کردیم و از 4 جولای برای این بازی کار کرده ایم. در مقابل یوونتوس همیشه بدشانس بودیم. آن ها بهترین تیم ایتالیا هستند بنابراین باید بهترین عملکردمان را مقابل آن ها به نمایش بگذاریم.

وی در مورد فینال کوپا ایتالیا که با شکست 2-0 لاتزیو مقابل یوونتوس همراه بود؛ افزود:

در فینال کوپا ایتالیا مستحق شکست بودیم. اخیرا روند ناموفقی در مقابل آن ها داشتیم اما بدشانس هم بودیم.

او در مورد وضعیت نامشخص فیلیپه اندرسون، گفت:

امروز وضعیت او را ارزیابی خواهیم کرد حتی اگر آماده شدن او برای این بازی بسیار دشوار باشد. او گفته که می خواهد تلاشش را انجام بدهد. هنوز در مورد ترکیب اصلی شک و تردیدهایی دارم.

لوکاس لیوا؟ او به خوبی جا افتاده و یک رهبر واقعی است.

اینزاگی در مورد دو خرید مهم میلان، بونوچی و لوکاس بیلیا، افزود:

باشگاه تا آخر برای نگه داشتن بیلیا تلاش کرد، اما او تصمیم خود را گرفته بود. بونوچی بازیکن فوق العاده ای است اما یوونتوس بدون او به قدرتمندی فصل گذشته خواهد ماند.

کیتا بالده؟ شایعاتی پیرامون او وجود دارد و من همه چیز را تحت نظر دارم. به عقیده من بازیکن باید 100% توانش را در اختیار تیم قرار بدهد. اگر این موضوع را در کیتا ببینم او بازی خواهد کرد؛ در غیر اینصورت به بازیکنان دیگری فکر خواهم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید