2017-08-12T21:40:50+04:30

سرمربی برنلی، شان دایچ: امروز همه‌چیز عالی بود؛ در برابر چلسی کار آسانی نداشتیم

سرمربی برنلی می‌گوید پیروزی در روز نخست رقابت‌های لیگ برتر به این تیم کمک خواهد کرد.

سرمربی برنلی، شان دایچ: امروز همه‌چیز عالی بود؛ در برابر چلسی کار آسانی نداشتیم

طرفداری- با پیروزی در برابر چلسی در نخستین هفته لیگ برتر، این رقابت‌ها به بهترین شکل برای شان دایچ و شاگردانش در برنلی آغاز شد.

به گزارش BBC، طوفان نیمه اول برنلی در استفمورد بریج در کنار اخراج گری کیهیل در نیمه اول و سسک فابرگاس در نیمه دوم باعث شد تا برنلی موفق شود مدافع عنوان قهرمانی را در خانه این تیم شکست دهد. شان دایچ، سرمربی برنلی نیز پس از پایان بازی، گفت:

امروز تصمیمات بزرگ نتیجه را شکل داد، کاملاً مشخص بود. نیمه اول من را راضی کرد، چراکه اگرچه چلسی 10 نفره شد، اما در شرایطی که کار آسانی نداشتیم، موفق شدیم به آن‌ها 3 گل بزنیم. در شرایطی که ما 3-0 پیش بودیم، شرایط عجیبی بین دو نیمه به وجود آمده بود، چراکه شما باید تصمیم بگیرید به این موضوع چگونه واکنش نشان دهید. پیروزی در یک دیدار خارج از خانه در روز نخست، به آرامش ما کمک می‌کند. زمانی که در نخستین دیدار فصل پیروز می‌شوید، بسیاری از شایعات پایان می‌یابد.

چلسی نیز بسیار منسجم بازی کرد. اما ما گل‌های خوبی زدیم. در نیمه دوم اما کم آوردیم. انتظار چنین شرایطی را نداشتیم. اگر بخواهم صادقانه بگویم، چلسی بازیکنان برتری دارد که می‌توانند شرایط را برگردانند. به هرحال سه امتیاز شیرین به دست آوردیم و [در مورد] داور، فقط می‌خواهم بگویم امروز همه‌چیز عالی بود. از ذهنیتی که داشتیم بسیار خرسندم. ما باید کار را تمام می‌کردیم و این کار را انجام دادیم. اما با این شرایط غریبه نیستیم و می‌دانیم در ادامه چه چیزی در انتظار ما است. 

سم ووکس، مهاجم برنلی که امروز دو بار دروازه چلسی را باز کرد نیز پیش از دایچ از نتیجه فوق‌العاده‌ای که برنلی در برابر چلسی کسب کرده بود، گفت

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید واژه‌ها : شان دایچ - برنلی-چلسی - برنلی - منبع: tarafdari