2017-08-12T21:37:43+04:30

والورده: بهترین راه برای جایگزینی نیمار این است که به آینده نگاه کنیم، نه گذشته

سرمربی بلوگرانا درباره بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا مقابل لوس بلانکوس می گوید.

والورده: بهترین راه برای جایگزینی نیمار این است که به آینده نگاه کنیم، نه گذشته

طرفداری- بارسلونا بامداد دوشنبه در بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا به مصاف رئال مادرید می‌رود. پیش از بازی، ارنستو والورده در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به توضیح درباره شرایط پیرامون تیمش پرداخت.

به گزارش mundodeportivo، ارنستو والورده درباره بازی مقابل رئال مادرید گفت:

بازی دوستانه‌ای که در آمریکا برگزار شد یک مرجع است؛ اما همه چیز نیست. باید در دو بازی به خوبی کار کنیم. این بازی ها با هم متفاوت هستند و باید بهترین خودمان را ارائه کنیم.

او درباره پائولینیو هم گفت:

خواهیم دید تا پایان فصل نقل و انتقالات چه اتفاقی رخ می دهد.  اگر او بیاید، تصمیم می گیریم که کجا بازی کند. سرجی روبرتو بازیکن مهمی برای ما است. از هیچ چیز، هیچ مدرکی ندارم. نام های زیادی مطرح می شوند و تا 31 آگوست چنین شرایطی وجود دارد. در حال حاضر، چیزی وجود ندارد و از این بابت اطلاع ندارم. مطمئنم که او فردا بازی نمی کند.

والورده درباره بازیکنانی که نامشان برای آمدن به بارسلونا مطرح شده است هم گفت:

اطلاعی درباره بازیکنانی که قرار است به تیم بیایند یا بروند ندارم. نگران اتفاقاتی که در دیگر تیم ها رخ می دهد نیستم و بیشتر نگران تیم خودم هستم.

والورده درباره لیونل مسی نیز گفت:

مسی خیلی خوب به نظر می‌رسد و تمرکز زیادی دارد. او در تمرینات و بازی‌های پیش فصل عالی کار کرد. امیدواریم او فردا در بهترین فرم خود باشد.

سرمربی بارسلونا درباره جرارد دلوفئو هم گفت:

من به او ارزشی هم اندازه مسی و آلبا می‌دهم. اما ما فقط یک بازی داریم که مرجعمان است و آن هم خوان گمپر است.

والورده ادامه داد:

ما پتانسیل آن ها را می دانیم. نمی‌گویم ترجیح می‌دهم رئال مادرید با چه سیستمی بازی کند؛ اما آن ها پشتوانه خوبی دارند و برنده سوپرکاپ اروپا هم شده اند.

وی درباره مودریچ هم گفت:

او بازیکن بسیار خوبی است. عملکرد خوبی در عمق دارد و شوت زنی می‌کند؛ اما آن‌ها بازیکنان دیگری مانند ایسکو و کواچیچ دارند.

سرمربی بارسلونا در ادامه صحبت‌هایش گفت:

چیزی که بیشتر از دیگر چیزها در نظر می گیرم، این است که چه کاری می توانیم انجام دهیم. می خواهیم تیمی باشیم که هواداران را هیجان زده می کند؛ همانطور که سال های گذشته هم این کار انجام شده است.

 

والورده در ادامه گفت:

نداشتن همه بازیکنان یک مشکل است؛ آن‌ها به خوبی تمرین می‌کنند. اما من فقط می‌توانم 18 بازیکن را برای بازی دعوت کنم؛ اگرچه بازیکنان زیادی وجود دارند که شایسته حضور در لیست 18 نفره هستند.

والورده درباره پیوستن نیمار به پاری سن ژرمن نیز گفت:

وقتی نیمار به دفتر من آمد، می‌دانستم قرار است باشگاه را ترک کند؛ آن روز، همه این را فهمیدند. بازیکنان زیادی دارم که فردا می توانند بازی کنند. بهترین راه برای جایگزینی او این است که به آینده نگاه کنیم؛ نه گذشته.

وی افزود:

هر سال شاهد افزایش قیمت بازیکنان در بازار هستیم. مردم قبلاً مبلغ 30 میلیون یورو برای یک بازیکن را بسیار بد می‌دانستند؛ اما حالا این مبلغ چیزی نیست. باید خودمان را با این جهان هماهنگ کنیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید