2017-08-12T21:19:02+04:30

پیش بازی نیوکاسل-تاتنهام؛ بازگشت حال و هوای لیگ برتر به سنت جیمز پارک

نیوکاسل به لیگ برتر بازگشت و در همین گام نخست برابر حریف سرسختی به نام تاتنهام قرار خواهد گرفت.

پیش بازی نیوکاسل-تاتنهام؛ بازگشت حال و هوای لیگ برتر به سنت جیمز پارک

طرفداری- تیم فوتبال نیوکاسل در نخستین بازی خود در بازگشت به لیگ برتر، برابر تاتنهام، نایب قهرمان فصل گذشته قرار خواهد گرفت.

تاریخ ساعت مکان
96-5-22 17:00  ورزشگاه سنت جیمز پارک

ورزشگاه سنت جیمز پارک 

شرایط نیوکاسل

رافا بنیتس به وعده خود عمل کرد و نیوکاسل را پس از یکسال دوری از لیگ برتر، بار دیگر به سطح نخست فوتبال این کشور بازگرداند. آن ها با قهرمانی در چمپیونشیپ، انتظارها را نسبت به دو تیم دیگری که همراه با آن ها راهی لیگ برتر شدند (یعنی برایتون و هادرزفیلد) بالا بردند و حتی مایک اشلی مالک باشگاه نیز وعده داد که تمام دار و ندار تیم را در اختیار بنیتس خواهد گذاشت تا در بازار به تقویت تیمش بپردازد. کلاغ ها در پنجره نقل و انتقالات اما، آن گونه که بنیتس می خواست یارگیری نکردند و این را آن مربی بارها و بارها عنوان کرد.

شاید نیاز اساسی این تیم به تقویت در خط دفاعی بوده باشد که مهره های با تجربه ای را در خود نمی بیند. فلورین لوژن، یاکوب مورفی، کریستین آتسو، خاویر مانیکو و میکل مرینو خریدهای تابستانی این تیم بودند که در این میان مانکیو و لوژن به خط دفاعی اختصاص داشتند. این تیم همچنان از داشتن دروازه بانی درجه یک در دروازه خود محروم است و رابرت الیوتِ با انگیزه را در آن پست در اختیار دارد.

مصدومیت د آندره یدلین بر مشکل تیم بنیتس در خط دفاعی دامن زده ولی اگر آقای گل فصل پیش چمپیونشیپ یعنی دوایت گایل نیز برای این بازی به مرز آمادگی نرسد، همه چیز دشوار خواهد شد.

شرایط تاتنهام

ثبات، اتحاد، اشتیاق؛ این سه واژه به خوبی وصف کننده تیم دوست داشتنی مائوریسیو پوچتینو هستند. تیمی که شاید روزگاری برای شناخت برخی از مهره های آن نیاز به جستجو در گوگل بوده باشد، ولی حالا سراسر از تجربه شده است. پوچتینو به خوبی می داند که امسال دیگر وقت نایب قهرمانی نیست؛ وی اگر قصد ماندن ستاره هایش یا دست کم ماندن بیشتر ستاره هایش را دارد، باید قهرمانی را نشانه بگیرد.

بزرگترین مشکل این تیم که در بازار تابستانی در خواب زمستانی بوده، همچنان نداشتن عمق در تیم است که می تواند در نیمه های پایانی فصل همچون دو فصل گذشته، آن ها را از پا در بیاورد. پوچتینو در پیش فصل نشان داد که قرار نیست تاتنهام جدیدی را ببینیم و این تیم همان تیم دو فصل اخیر خواهد بود. باید دید این بار موتور گلزنی هری کین زود روشن خواهد شد تا تیمش با امید فصل را آغاز کند، یا خیر.

اریک لاملا، دنی رز، کایرن تریپیر و جرج کوین ان کودو مصدومان بلند مدت اسپرز هستند و پوچتینو نمی تواند برای بازی پیش رو، روی آن ها حساب باز کند. سون هیونگ مین هم از دیگر مهره های مصدوم این تیم است.

داور: آندره مارینر

آندره مارینر

پیش بینی هو اسکورد
نیوکاسل 1-1 تاتنهام

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید