2017-08-12T22:51:03+04:30

الگری: جستجو برای یافتن بازیکنی چون بونوچی اشتباه است؛ برای لاتزیو احترام زیادی قائلیم

سرمربی یوونتوس به تمجید از رودریگو بنتاتنکور پرداخت و گفت که بوفون فردا سنگربان تیمش خواهد بود.

الگری: جستجو برای یافتن بازیکنی چون بونوچی اشتباه است؛ برای لاتزیو احترام زیادی قائلیم

طرفداری- ماسیمیلیانو الگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر لاتزیو در چارچوب سوپرکاپ ایتالیا حاضر شد و درباره مسائل مختلفی صحبت کرد:

وقتی بازیکنان جدید به یوونتوس می آیند، همه آن ها باید مسیری واحد را دنبال کنند. 

آن ها باید تشخیص دهند که یوونتوس چه معنایی دارد و مهم تر از آن، هر توپ اهمیت بالایی دارد. بازیکنان جوان می توانند از بازیکنان باتجربه تر تیم یاد بگیرند که در چه جایی قرار دارند. بنتانکور بسیار با استعداد، باهوش و حرفه ای است که این امری مهم است. پست او در میانه میدان است اما در تابستان او عریض تر بازی کرد چرا که گزینه های زیادی نداشتیم. برای ترکیب اصلی سه یا چهار بازیکن برایم مورد تردید هستند، بنابر این گفتن ترکیب اصلی اکنون سخت است. جیجی بوفون بازی خواهد کرد. در مورد گونزالو هیگواین، پائولو دیبالا و ماریو مانژوکیچ نیز به خاطر استراحتی که داشته اند بازی می کنند.

الگری در خصوص خروج بونوچی و سیستم های تیمش در فصل افزود: 

بونوچی بازیکن بزرگی برای یوونتوس بود و چیزهای زیادی به تیم داد، همان گونه که یوونتوس چیزهای زیادی در اختیار وی گذاشت. جستجو به دنبال یافتن بازیکن شبیه به بونوچی یا شبیه به سبک وی اشتباه و غیر ممکن است. این مسئله مانند این است که از استفان لیخشتاینر بخواهیم مانند دنی آلوز بازی کند. هر بازیکن ویژگی های خاص خود را دارد و باید با قدرت خود بازی کند. ما بر اساس مشخصات بازیکنان، سیستم تیم را از سه دفاعه به چهار دفاعه تغییر دادیم. تجربه به من می گوید که اغلب فصل را با یک سیستم آغاز می کنیم و سپس آن را تغییر می دهیم. یافتن تعادل درست کمی زمان می برد.

سرمربی بیانکونری در ادامه افزود:

من مربی ای هستم که سعی می کند تا با کم ترین ضربه زدن ممکن به ترکیبی که در اختیار دارم، آن را به پیش ببرم. فکر می کنم که این ترکیبی که در اختیار دارم می تواند فصل مهم دیگری را سپری کند. یوونتوس شش بار متوالی قهرمان سری آ شده است و در سه سال اخیر به دو فینال لیگ قهرمانان اروپا رسیده است و فاتح کوپا ایتالیا شده است. نکته تلخ ماجرا باخت در فینال های اروپا بود اما باید روی رضایت رسیدن به دو فینال در سه سال تمرکز کنیم چون یوونتوس در مدت اخیر موفق به انجام چنین کاری نشده بود. فصل جدید شروع می شود و پس از شکست در فینال کاردیف بار دیگر به میدان می رویم. باید برای شروع فصل جدید، باید از خشم استفاده کنیم و از توانایی هایمان آگاه باشیم. رقابت برای کسب اسکودتو، کوپا ایتالیا و لیگ قهرمانان در ماه مارس مهم است.

لاتزیو پیش فصل خوبی داشته و آن ها با وجود زدن گل های زده زیاد، گلی نیز نخورده اند. یوونتوس همیشه احترام زیادی برای حریفانش قائل بوده است و فردا نیز این مورد وجود خواهد داشت. شکست برابر تاتنهام؟ در آن بازی خاص من امیدوار بودم تا گلی به ثمر نرسانیم زیرا فکر می کردم که برای حضور در سوپرکاپ به شرایط ایده آل برسیم.گاهی اوقات به این گونه تلنگر ها نیاز است. این بازی یک آزمون سخت برای یوونتوس بود و به تیم واقعی نیاز داریم.  

با دوستان خود به اشتراک بگذارید