2017-08-13T01:29:30+04:30

گاسپرینی: اخیرا بازیکنان بدون اطلاع باشگاه تصمیم گیری می کنند؛ اسپیناتزولا من را نا امید کرده است

بازیکن ملی پوش آتالانتا در راه خروج از برگامو و بازگشت به یوونتوس قرار دارد.

گاسپرینی: اخیرا بازیکنان بدون اطلاع باشگاه تصمیم گیری می کنند؛ اسپیناتزولا من را نا امید کرده است

طرفداری- یوونتوس می خواهد لئوناردو اسپیناتزولا را یک فصل زودتر به تورین باز گرداند اما آتالانتا بر حفظ این بازیکن ملی پوش ایتالیایی تاکید دارد. با این حال او برگامویی ها را در سفر اخیر به اسپانیا همراهی نکرد تا شایعات حضورش در تورین داغ تر شود. حالا گاسپرینی از این تصمیم اسپیناتزولا به شدت ناراحت شده است.

به نقل از Football-Italia، اسپیناتزولا، آتالانتا را در  سفر به اسپانیا و بازی مقابل والنسیا همراهی نکرد و دیروز نیز در مساوی 1-1 این تیم مقابل ونتزیا، در ترکیب این تیم حضور نداشت تا تصمیم این بازیکن مبنی بر ترک برگامو مشخص شود. گزارش شده او، باشگاه آتالانتا را برای بازگشت پیش از موعد به یوونتوس تحت فشار قرار داده است. گاسپرینی، سرمربی آتالانتا در مصاحبه ای گفت:

اخیرا شرایطی به وجود آمده که بازیکنان همراه با اطرافیانشان، تصمیم هایی [بدون اطلاع باشگاه] می گیرند. اسپیناتزولا می داند که چه در سر من می گذرد و حالا من از او نا امید شده ام. در فوتبال، سرمربی می تواند برنامه ها را تنظیم کند اما بعد از آن به باشگاه بستگی دارد.

در هر صورت این یک احتمال بود که ما قبلا آن را پیش بینی کرده بودیم. به لطف بازیکنانی که به سختی تمرین می کنند، پیش فصل خوبی را پشت سر گذاشتیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید