2017-08-19T13:12:51+04:30

ممفیس دیپای: عمیقا باور دارم که برای موفقیت در لیگ برتر به یک سال زمان احتیاج دارید

وینگر هلندی المپیک لیون از دوران حضور خود در جمع شیاطین سرخ یاد کرده است.

ممفیس دیپای: عمیقا باور دارم که برای موفقیت در لیگ برتر به یک سال زمان احتیاج دارید

طرفداری- ممفیس دیپای، بازیکن باشگاه لیون فرانسه، طی صحبت هایی عنوان کرد که تجربه حضور در لیگ برتر انگلیس باعث پیشرفت او شده است.

به گزارش ESPN، دیپای که در سال 2015  با مبلغی معادل 25  میلیون پوند از آیندهوون راهی منچستریونایتد شد، عملکرد بسیار نا امید کننده ای را در اولترافورد از خود به نمایش گذاشت و در طی 28  بازی توانست تنها 2  گل برای منچستریونایتد به ثمر برساند و در نهایت راهی لیون شد. حالا این بازیکن هلندی از تجربه حضور خود در لیگ برتر گفته است:

در نخستین فصل حضورم در انگلیس، فرصت کافی برای حضور در مسابقات پیدا نکردم و عمیقا باور دارم که برای موفقیت در لیگ برتر، به یک سال زمان احتیاج دارید. آن جا سریع ترین لیگ دنیا است و من با وجود اعتمادی که به خودم داشتم، نتوانستم زیاد به میدان بروم. پس از چنین اتفاقاتی است که در آیینه به خود نگاه می کنید و مدام از از خودتان سوال می کنید که آیا به اندازه کافی بازیکن خوبی نبودم؟ تحمل چنین شرایطی بسیار دشوار است و برای آن که با روحیه باقی بمانید، باید ذهنیتی بسیار قوی داشته باشید. چنین تجربه ای باعث رشد من شد و این روزها بسیار به کارم می آید.

گفتنی است که دیپای در فصل گذشته در حالی که تنها 12 بار از ابتدا در ترکیب لیون قرار گرفت، 5  بار موفق به گلزنی شد و 7 بار نیز به هم تیمی های خود پاس گل داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

کلید واژه‌ها : ممفیس دیپای - المپیک لیون - منبع: tarafdari